1. 1.
  türk'tür. kendi ırkının asil bir ırk olduğunun farkındadır.
  9 -5 ... channingtatum
 2. 2.
  hakiki müslümandır. ya da kafası zehir gibi çalışan insandır. kendi seçimi olmayan bir ırka mensup olmanın ona bedavadan üstünlük sağlamayacağını bilir.
  1 ... dis guclerin oyunu
 3. 3.
  zeki bir insandır hülasa müslümandır da. üstünlüğün takva yönünden ileri geldiğini bilir. ve gene bilir ki bir kavime peygamber çeşitli sebeplerle gelir. mesela tamamen bataklığa saplandığında. ki arap yarım adasının cahiliye gelenekleri lut kavmini aratacak seviyededir. ve gene bilir ki bir peygamber Allahu teala tarafından seçilir. onu bir kavim yetiştirmez. yüce yaradanın o kişiye verdiği bir özelliktir. kavmiyle ilgili değildir.
  6 ... milatelcisi
 4. 4.
  fiililivata'dır.

  (bkz: #14392949)
  ... fiililivata
 5. 5.
  ey insanlar, gerçekten, biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık ve birbirinizle tanışmanız için sizi halklar ve kabileler (şeklinde) kıldık. şüphesiz, allah katında sizin en üstün (kerim) olanınız, (ırk ya da soyca değil) takvaca en ileride olanınızdır. şüphesiz allah, bilendir, haber alandır. (hucurat suresi, 13)
  2 ... durakta otobus bekleyen amele
 6. 6.
  Gayet normal ve mantıklı hareketler gösteren insandır. Arapları seven insanlarda olaylara sırf duygusal yaklaşmaktadır. PEygamberimiz arap diye tüm arapları sevmemiz gerekmez. Zira sevilecek yanları da yoktur. Onlar kadar maddiyatçı yaşayan, çıkarlarına göre hareket eden millet azdır bu dünyada. istisnalar yok mudur? Tabi ki de vardır. Peygamberimiz gibi, Ehl-i Beyt gibi ve daha niceleri gibi.
  -1 ... jacopss
 7. 7.
  onurlu ve şerefli insandır.
  1 ... deepinthedeset
 8. 8.
  irkci degil insancidir. Gercek muslumandir.
  ... onurock94
 9. 9.
  peygamberlerin, azmış yoldan çıkmış kavimlere gönderildiğini bilen insandır.
  1 -1 ... desperadof f1
 10. 10.
  (bkz: tahrik memuru)
  yazarları tahrik ederek varolma savaşı.
  ... abdulcanbaz07