1. 1.
    Türk'ün tülbentinin galip geleceği versus. Hem şulebaş tarzı hava almayan kapanma şekliyle deri kanseri riski yoktur, hem de görünüş açısından 50 milyon kere daha güzeldir.

Kültürleri erezyonu ile Araplaşmış olanlar türbanı tercih edebilir. Türk'ün tülbenti, yazması, başörtüsü vardır.
    4 -1 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Bunu çok yazdım ben.

Arabistan da erkeklerde kadınların giyindiği gibi giyiniyor zaten özellikle eskiden. Yine bol bir kıyafet ve başları kapalı. Erkeklerin de başı kapalı yani.

Merak ediyorum tek doğru giyiniş binlerce yıldır araplarda mıydı? Hani herkese peygamber gitmişti her kavme? Ama araplar dışında başka millette o şekilde baş örtüsü yok sadece onlara viaypi peygamber gitmiş demek ki.

Yahu adamlar çölden korunmak için başlarını kapatmış. Sonra bunu almış din diye dünyaya dağıtmışlar.

Hayır bunu bir insan nasıl anlayamaz. Biz mi çok zekiyiz diyorum bazen ama hayır lan her ortalama insan Arapların bunu çölde yaşadığı için sıcaktan ve kumdan korunmak için yaptığını anlar. Neden müslüman alemi anlayamıyor merak ediyorum.
    5 -3 ... keyf kahyasi