1. 1.
  kemalistlerin masalıdır. malumunuz ''aleyküm selam'' arapça bir kelimedir ve islam dininin selamıdır. ama kemalistler islamı arapçılık olarak nitelediği için onlara göre arap selamıdır.

  mustafa kemal arapça kelimelerle mücadele ettiği kadar hiçbir şeyle mücadele etmemiştir. dilden bütün arapça kelimeleri atmaya çalışmıştır, atamadıklarını türkçeleştirmiştir. ezanı bile arapça diye türkçeleştirmiştir. hatta ve hatta arapça isimlere kadar türkçeye çevirmiştir. ahmed'in ahmet, muhammed'in muhammet olması gibi. ve arapçayı da yasaklamıştır.

  bunları yapan mustafa kemal güya ölüm döşeğinde son nefesini vermeden aleyküm selam demiş. bari ''allahın selamı senin de üzerine olsun ey ölüm meleği'' dedi deseydiniz de belki o zaman inanırdık aq puahahaha. tutarlı olun az.
  6 -5 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  osmali torunuyuz halifelik kuracaz deyip

  papaz okuluna 5 milyon dolar bagislayip

  taaa bir de ayagina kadar papazin elini

  open osmanli oglanlari bu konulari

  anlayamaz.

  selam selamdir. arapcasi acemcesi olmaz.

  ancak hoduk bir dinci verilen selami almaz

  e dedik ya hoduuuuk.

  garip gelmis hoduklere.

  ya neden ?

  cunku verilen selami almis.
  3 -3 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  timur cengiz hulagu selam selam değildir amına kodumun aptalı. hele ''selamun aleykum, aleykum selam'' hiç selam değildir. allahın selamıdır ve islami lafızlardır. ve isimlere kadar, ezanlara kadar arapçaya karşı olan birinin bunu söylediği iddiası palavradan ibarettir.
  2 -1 ... jeffrey dahmer