bugün

-lan ayıp ettin aramızda x in lafımı olur
*abi tabiki olmaz senin şu mp3 player ını haftasonu versene
-bi siktir git çay koy
*aramızda bi çayın lafımı olur hemen abi
arkadaşlık boyutunun en son nereye kadar gelebileceğini belirleyen cümlecik olarak karşımıza çıkar. ayrıca aradaki samimiyeti de belirtmez değil hani, ama en çok da aradaki samimiyetin ne boyutlarda olduğunu anlatır kendileri.

a -ya kardeşim bak ne kadar oldu hala görüşemiyoruz ya ayıboluyo ama, hani sen bana ayarlıcaktın arabayı,
b -ya canım benim, senin dediğin de laf olsa ya kardeşim aramızda bi arabanın lafı mı olur?
a -heh şööle ya...

a -kardeşim nerelerdesin yaaa? bak kaçıyon mu olm benden
b -yok abi lafı mı olur, sen de!
a -iyi ya, iyi oldu seni de gördüğüm, bak ne dicem bana biraz borç verir misin?
b -aa kardeşim hiç aramızda paranın lafı mı olur yaa, sen de!
a -heh ya şöööle!

a -kardeşim oooo sen de, yüzünü gören cennetlik, kardeşim hani ne oldu ya bizim şu iş ya, hani bana bi hatun ayarlıcaktın...
b -aaaaaa kardeşim sen de aramızda bir hatunun lafı mı olur sen de...
a -heeeeee budur işte yaaa....

a -kardeşim naaaaaaber ya? nerelerdesin olm snei göremedik hiç, takılmıyon artık buralara pek, he ne oldu*
b -yok ya kardeşim, denk gelemiyoruz diyelim...
a -iyi iyi sen onu bunu bırak da, ya canım benim, bizim şu şey işi vardı, bi ilgilenebilir misin dicektin, ya bizim amcaoğlu geliyo da..
b -yaaaaaaa canım sen de, aramızda bi amcaoğluna ilginin lafı olmaz da, ya benim yarın işim va...
a -hay senin ananı....
b -aaaa kardeşim aramızda bi ananın lafı.... şşş hop ne oluyor ya, o kadar da demedik heralde!

fln fln fln fln gibi olaylar silsilesine ceval veren durumdur diyelim daha fazla suyunu çıkarmaylım muhabbetin.
w- y naber, hiç görüşemiyoruz abi?
y- naapalım abi aramızda x var. gidip gelemiyoruz işte.
w- ayıp ediyosun, aramızda x in lafı mı olur?
x- gençler, ayıp oluyo ama.
güncel Önemli Başlıklar