bugün

yaraticilikta bir numara!

http://sozluk.sourtimes.o...mdir+mesajsa+turkcell+dir

uktecinin notu: 8766788876545345641654564165456456

ukteyi veren: kasgarli tost (21.01.2008 22:38)

tanim: eksi sozluk'ten bir basliktir bu.

edit: tam olarak ayni olmasa da cok benzemiyor mu ha sozlukculer?
ekşi sözlük başlığı olduğu gibi ayrıca bir facebook grubudur.
(bkz: monitore kafa atma istegi uyandiran basliklar)*
acıların çocuğu repliği.
(bkz: telefonu saatine bakmak için kullanan insan tipi)
(bkz: yalnızlık)
aramaysa annemdir;
mesaj ise migros;
mesaj detayı

domates .... ytl
patates .... ytl
hıyar ..... ytl
buram buram yalnızlık kokan bir cümle. her telefon çaldığında aynı tepkiler verilir. hatta tepki bile verilmez.
bu cümleyi kullanan kişinin cep telefonu ya 5 yıllıktır ya da daha uzun bir süre o telefonu kullanmaya devam edecektir. inanmayanlar turkcel 7474'e mesaj atsın nasıl olsa 5 yıl sonra mesaj geldiğinde aynı cümleyi kurup, beni hatırlarsınız.

(bkz: hayatın ne kadar ibne olduğunun anlaşıldığı anlar)
(bkz: 1ssiz adam)
biraz daha farklı versiyonu icin
(bkz: avea nın sevgiliden fazla mesaj atması)
telefona bakmadan tahmin yürüten ve geberene kadar yalnız kalacak kişinin aforizmasıdır.isyanıdır.

edit: sol framede benzer başlığı gördüm,örjinal başlığı açan kusuruma bakmasın. aramaya inanmış olmama ragmen başlık gelmemişti halbusem.*
sevgilisi olanın asla söyleyemeyeceği.
(bkz: arak ise ekşi dir) *
hiç beklemediği birinin araması durumunda da zerre şaşırmayacak kişidir. o kadar ki ilgisizdir.
(bkz: vodafone dur o vodafone)
öngörü. bir sonraki aşamada söylenecek söz ise, "aaa... annem atmış mesajı hayret! ne ara öğrendi mesaj atmayı lan" olacaktır. tanıyorum ben bu adamı, çok yakından hem de. ama arkadaşlar iyidir.
erkek ise "asker arkadaşın da mı yok be bilader" diye sorulması gereken şahsiyettir kendisi.
(bkz: yazık lan)
(bkz: intihar öncesi son beyanlar)
salt yalnızlık kavramının tekekomünikatif ifadesidir.
çağın kronik hastalığı olan yalnızlığın dibine vurmuş insan söylemi. "böyle anlatınca komik olmadı ama aslında çok komik" duygusundan tam tersi bir mesajı vardır aslında: "böyle söyleyince çok komik oldu ama aslında çok dramatik."
uzun ilişkiden sonra ilk 2 ay yaşanan yaran durum.

insan merak etmez mi mesajı, aramayı?
Götü sağlama almayı unutan insan beyanidir.
Amli daşakli muhabbeti yapan bir abaza grubu , değisik kizlarla sizi tanıştiracak bi kız panpa her zaman için acil durum çantasında bulundurulmalıdır.
istersen gidin dünyadaki en sadık kızla çıkın , o iki tayfadan kesikle uzaklaşmayın.