1. 1.
  Belli ki sevgilinin arama alışganlığı yoktur.Sen ararsan telefona cevap verir ama aramaz kabul etmen gereken bir durumdur.
  3 -2 ... ezzz
 2. 2.
  (bkz: daha çok beklemek)
  5 -1 ... puldüşü
 3. 3.
  bir süre sonra sıkılıp "aramazsan araaama yar" denen durum.
  2 -1 ... little black dress
 4. 4.
  ilişkinin başlarında fazla sorun yaratmayan ama gün geçtikçe sıkan sonunda "aman be aramazsan ben de seni aramam" diyerek sonlanan durum. * * * *
  4 ... desifreolmusdisiuuser
 5. 5.
  (bkz: inat hikayeleri)
  2 ... shdwgrl
 6. 6.
  Tekelin para kazanmasına katkıta bulunan kişidir.Bekleme süresince içer içer içer....
  5 ... ezzz
 7. 7.
  "ararsan ekime, aramassan ... kadar" denilicek durumdur.
  beklenen saate kadar aramayan sevgili olmaz olsundur...
  3 ... gameguru
 8. 8.
  (bkz: aramaya inanmak) *
  4 -2 ... kahvekremasi
 9. 9.
  (bkz: aşk)
  (bkz: gurur)
  (bkz: yok)

  beklemeyin, siz arayın. böylece eğer kötü bir durum varsa ortada ve suçlu olan oysa kendiyle yüzleşmesini sağlarsınız. yok eğer suçlu olan sizseniz neyi bekliyorsunuz ki zaten?
  ... beholderr
 10. 10.
  gıcık olunan sevgilidir.belki bunu kasten yapmaz, sadece bunun bi gereklilik oldugunu düşünmez. ilk zamanlar işkillenirsiniz. acaba beni sevmiyor istemiyor ondan mı aramıyor diye. sonra anlarsınız ki bunu gamsızlıgından yapıyor söylenmeye baslarsınız. bu sefer daha da kıl eden "aramam mı gerekiyordu? daha yeni görüştük ya?" gibi bir tepki verir. artık tek çare kabullenmektir. onu böyle antiromantik, heyecansız aşkı sadece gerekli miktarlarda "tüketen" biri olarak kabullenmeniz gerekir. ama bu işte tehlkeli olan taraf kabullenmeye çalişirken kinlenip ondan sogumanız. dikkat etmek lazımdır.
  4 ... ovov