1. 10.
    Böyle birisini tanıyorum. Meslektaşım. Ne aramama döner ne mesaja, mail atarım dönmez. Artık başlarım yapacağın işe diyecekken başka numaradan aradım. O da aynı şekilde, dönmüyor. O an anladım ki herkse böyle.

Şirket hattını arıyorum, onlar bağlıyor bazen de yanına gidiyorum. Öyle.
    2 ... n dakota
  2. 11.
    Sosyal fobisi ve kaygı bozukluğu olabilir.
    2 ... yasamasevincinikaybedengenc
  3. 12.
    Bu başlıkta gördüğümüz insan türü her şeye trip atan yeni nesil modeldir. Kendimden örnek veriyorum, çoğunlukla işim oluyor açamıyorum. Her an size müsait olmak zorunda değilim. insanlar, artık diğer insanların "özel" vakitleri olduklarını unutmuşlar sanırım.

Edit: sinirlenmemin nedeni benim de çevremde sizin gibi düşünen insanlar var.
    5 -3 ... gion
  4. 13.
    mecbur muyuz?Kendimi çok önemli değerli hissettiğimden falan değil tam tersi karşımdakinin beni o kadar da önemsemediğini düşündüğümden.Yani dönmesem de umrunda olmaz zaten dediklerime dönmediğim oldu.Bana dönülmeyince de çılgına dönmüyorum kara listeye falan da almıyorum.
    2 -1 ... bada
  5. 14.
    Bunun ben olması için bende olan yerinizin bir miktar sarsılması gerekmektedir ya da banka vs olmanız. Bunun dışında mümkün değil.
    2 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  6. 15.
    Benimdir.
    insanlar alıştı bu huyuma. Karşılıklı diyaloglarda bile dinleyen taraf olduğum için telefonda konuşmak saçma geliyor. Ailem ararsa veya acil bir şey olduğunu anlarsam dönüyorum, onun dışında geri dönmem.
    1 ... expandera