bugün

bu başlığı aslında

(bkz: aramaya inanmak) şeklinde yazmak vardı ama oraya elli defa yazmamıza rağmen bırakın yazarları, moderasyon bile bi tarafına takmadı bizi. bırak bi tarafına takmayı, yönlendirme amaçlı verdiğimiz bakınızı, yukarıda ki entryi refere ediyor diye sildi!

başlıkta ki sexi kelimesi ise harf sınırına takılmamak amaçlı yazıldı,

kız ise malumunuz, dikkat çekmek içindi.
"yaa ne salak adam kızlı başlık açmış dikkat çekmek için" diyenin ağzını yüzünü yeminle iki kapı arasına sıkıştıra sıkıştıra kırarım haberiniz olsun.

konuya gelirsek,
kendilerini über zeki zanneden bir takım yeni nesiller, evet ulan yeni nesiller, bakıyorum 100 başlıktan 90 tanesini siz açıyrosunuz. ne zannediyorsunuz? bu sözlüğe siz gelmeden önce kimse başlık açmayı bilmiyor muydu?

sadece sizin mi aklınıza geliyor amk, sözlük yazarlarının hayalinde ki erkekler başlığı?

yada görülen bir haber 4 farklı şekilde farklı zamanlarda okuyucuya sunulmuş.

hayır bu kadar tantana yapmamın sebebi de şu, özel mesajla adama durumu anlatıyorsun, "sana ne ama çok artı alıyor, silemem." diyor.

haydaa gel siker misin? sabaha mı saklarsın.

illa gammazlamak mı lazım? bilemiyorum gerçi gammaz değilim ama başlığın altına asıl başlık ne ise onu bkz olarak veriyorsun da arkadaş bundan daha mantıklı bişe varmı?

hayır bu durumda moderasyon siliyor birde not ekliyor sildikleri entrynize; *
yukarı daki entryi refere ediyor!

allahummesalliiiaaalaaaaaa;

ulan başlık bi kere taşınacak amk başlıııkkkkk! sen benim entryi ne demeye siliyon?
geldi mi önüme yazı geldi, ne yazıyr bunda? amaan siktir et en azimli moderatör benim ulan sil gitsin!

az bi kafanızı kaldırın da sidik yarıştırana kadar bakın ki neler oluyor.

adam gibi başlık açan yeni yada eski nesilleri eleştirmek zaten bana düşmez amk aml değilsiniz kime dediğimi anlamışsınızdır.

yavşak gibi not düşüp, "yok bilmem kimleri tenzi ederim"ler falan beklemeyin.