bugün

geçen gün başıma gelen olay.4 ders arka arkaya aynı hocanındır.hoca hasta olduğunu söyler ve dersi yarıda bitirebilirim gibi boş umutlar saçar.dersinde ortasında şiddetli öksürükten dolayı arkadaşların arasında şöyle bir diyalog geçer.

+ lan 1 lira verde hocaya su alıyım
-bırak gebersin aga ya. (hocaya karşı bütün sınıf nefret etmektedir.)
+asdasd.

sadece gülüşmeleri gören hoca ayarıda bi güzel verir.
H:bir daha gülerseniz sizi dersten atarım bi daha almam ne terbiyesiz insanlarsınız bıdıbıdı..

bu ayardan sonra hoca sanki hiç hasta olmamış gibi hiç susmadan konuşmaya devam eder ve bu 4 ders i birleştirir. her ne kadar biraz erken salmış olsada kahvaltı etmeden derse giren ben ders çıkışında bi büyük içmiş kadar oldum.dersten çıkanlarında ettiği küfürler cabası oldu. sonuç olarak hayatımda ilk defa 3 saat aralıksız ders dinlemiş oldum. allah kimsenin başına vermesin.saygılar.
Çarşamba günleri EL201 ve perşembe günler PHY101 de başıma dönem boyunca başıma gelmiş olaydır.Ayrıca daha da kötüsü perşembeleri o 3 saatlik fizik dersinin başında 1 saatlik lab ve kıçında ise 1 saatlik uygulama dersi vardır ki eve gitmeden önce eğer spor salonunda sinir çıkarılmassa akıl sağlığına negatif etkileri olabiliyor.
not: allahtan dönem bitti. çok dertliyim sevgili sözlük.