1. 1.
    ulan ne çeşit bir orospu çocuğusun lan senin karını kızını sikeyim her şeyim şişti.

hadi bir nebze ekim ayında ortalıkta gezinen sivri sinek/#25443108 ve kasım ayında ortalıkta gezinen sivri sinek/#25762065olayını anlarım da aralık ne lan. aralık amın oğlu aralık. 6 aydır nasıl yaşıyorsun sen anası sikişken. seni yakalayıp ocakta yakmazsam piçim.
    2 -1 ... ukraynali
  2. 2.
    kara sinek tarafından kiralanmış ve tarafına gönderilmiş olabilir.
    ... gartubu
  3. 3.
    Aranan sinektir. kötü yola düşmesi an meselesidir.
    ... narcisse
  4. 4.
    Canına susamıştır.
    1 ... evalina
  5. 5.
    evrim geçirdi pezevenkler galiba. aralık ayına geldik haliyle havalar soğudu ama bu arkadaşlar yaşıyor hala buralarda. hayır önceden olmazdı bu mevsimde. çok tuhaf.
    1 ... theironsea
  6. 6.
    Günlerdir odamdan çıkmayan sivri sinek. Hayır hiçbir yerimi de ısırmıyor, kulağıma bir şeyler deyip deyip gidiyor. Manyak mısın bilader çık gitsene ne işin var.
    2 ... yggdrasil
  7. 7.
    Montla geziyor şerefsiz...
    4 ... tango necla
  8. 8.
    Valla sivri görmedim ama kara sinek girdi eve bugün kocaman. Artık nasıl darladıysam hayvanı kapıyı açtım çıktı gitti. Gelsin o sivriyi de darlayayım evde zaten sıkılıyorum.
    2 ... neler de bilirmis bu
  9. 9.
    Var böyleleri. Sıcak yerlere pusup hala hayatını sürdürüyor. Herhalde gelecekte böyle evrilecekler.
    1 ... itoglu yourself
  10. 10.
    Dikilirim kanımı emiklesin, saygı duyarım. Bu soğukta ben zor yaşıyorum çünkü, o dayanabildiyse kanımın hepsi feda olsun.

B- bak herkeşlerde yoktur, ziyafet.
    1 ... kendi kendimin kedisiyim