1. 1.
  bıktık lan sizin şu duyar kasmalarınızdan. yok arakan müslümanları yok arakanlı kardeşlerimiz yok arakanlı masumlar, yok arakanlıları ülkemize alalım. yeter amk. o kadar duyarlıysanız kendi yurttaşlarınıza yardım edersiniz ilk önce. acından ölüyor bizim insanımız. evsiz bir sürü insan var. evine ekmek götüremeyenler var. zamanında da dediniz suriyeli kardeşlerimiz, suriyeli müslümanlar.. hani ne oldu şimdi? adamlar iç savaş diye geldiler bayram ziyaretine gidiyorlar suriye'ye. başka ülkelerle uğraşmaktan kendi ülkenizi düşünemiyorsunuz. sözlükteki bu timsah gözyaşları döken yazarlara karşı moderasyon gereğini yapmalıdır.
  5 -8 ... auferstanden aus ruinen
 2. 2.
  arakancılar uçurulsun kampanyası
  Bu kinin arakanlılara değil müslümana. Kes sesini.

  Edit: Sizin insanlığınızı ben lan... Evine ekmek götüremiyorlar onlarda artık. Türkiye açlıktan ölsün demek değildir bu vahşete karşı durmak. Mantığınız bu kadar. Budist vahşiler kadar mantığınız.
  4 -6 ... gaiptengelenadam
 3. 3.
  bırak lan. o kadar duyar kasıyorsan defolup gidersin myanmar'a budistlerle çatışır şehit(!) olursun. burda ceset fotoları paylaşmanın alemi yok. lafla peynir gemisi yürümez.
  4 -1 ... auferstanden aus ruinen
 4. 4.
  Ne arakanmış be zenci var mongol var endonezyalı var. Google resimlerde aratınca fotografların kaynakları farklı çıkıyor.

  Amaç Sahte fotoğraflara aldanıp Arakan'a da yardım gönderelim de üzerlerinde yeni pornolar çekilebilsin.
  Yok öyle yağma.

  Desteklediğim kampanyadır.
  12 ... strawberry blonde
 5. 5.
  Burada kafa sikeceklerine birmanca ogrenip myanmarlilar in kafalarini sikseler, h biz rahat ederiz hem de adamlar bunlarla ugrasmamak icin malum insanlari rahat birakirlar.

  Yet

  Her.
  3 ... aquila non capit muscas
 6. 6.
  Arakan diye kongo'da çekilmiş fotoğrafları paylaşan sığır siklerinden arindırılmıs bir sözlük olacaktır. Ulan mal, adamların zenci olduğunu mu farketmiyorsun yoksa arakanlıları zenci mi sanıyorsun?..Her halükarda sozlükteki geri zekalı popülasyonu azalacaktır.
  1 ... gaspirali
 7. 6.
  bugün whatsapp da tacizlerine uğradığım bu sahte oluşmcuların ucurulmasi kampanyasıdır.

  adamlar isteğim dışında gurup kurup beni eklemiş yığınla arakanla alakasi olmayan vietnamdan fotoğraflari videoları yollamış.

  sakince hepinizin amk diyip çıktım gruptan. bayram ağzı kurban bağışı yolucularının bu yeni tezgahına düşmeyin.

  senelerce var olan katliamdan her sene kurban bayrami öncesi bahsedilmesi bir akp felsefesidir.

  üzülüyoruz ancak sahtekarliga da müsade etmiyoruz.
  1 ... kafam bir milyon
 8. 7.
  insanların iyi niyetini suistimal edenlerin yerle yeksan olmasını temenni ettiğim kampanyadır.
  ... thelma
 9. 8.
  Şimdi rahat kahvesini çayını yudumlayan vurdumduymaz seküler ve layt müslümanlar ile her fırsatta müslümanlara laf söyleyen dinsizlerin dünya algısı bu kadar işte. Kendi Başlarına gelse herkesten fazla bağrınırlar.

  Halbuki romanya bulgaristan suriye ırak sınırı abd askerleriyle dolmuş kaynıyor. Hazırda bekliyorlar.
  -1 ... gazeloglu