bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir an sinirlerime hakim olamayıp yediğim halt. pişman mıyım? bilemiyorum. tam olarak nötrüm bu konuda. ama intikamı daha kapsamlı alabilirdim.

sultan ahmet'teki halı dükkanımızda boş boş yoldan geçenlere bakıp kahvemi içiyordum. kapıdan turuncu kıyafetli bir budist rahip girdi. bu amklarım fakir olduğu için ilgilenmek istemesem de, dede mesleğine olan saygımdan buyur ettim içeri.

yarım ingilizcesiyle arakan'dan müslümanları kovmak için tapınaklarına yardım istediğini söyleyince, bir anda sinirlenip kendimi kaybetmişim. neler oldu hatırlamıyorum, sinirlenince böyle olur bana. doktor raporum var, biraz agresifim yani. kendimi üst kattaki ipek nepal halılarının üstünde doggy style rahibi hoplatırken buldum.bir elim kalçalarında diğeri memelerindeydi. beyaz kalçaları nedense kıpkırmızı olmuş "go ahead my master, take me to nirvana." falan diyordu. bir an için kendimden iğrendim ve geri çekildim. budist rahipler erkekti ve sanal ortamlar hariç hiç erkek hoplatmamıştım. bir anda arkasına dönüp "go ahead yabgu like always do" diyerek oral sekse başlayınca memelerinin olduğunu gördüm. ve o heyecanla boşaldım. ağzı , yüzü ve ipek nepal halım burger king'in sarımsaklı mayonezi kıvamındaki menime bulandı.

sonra sağlam kafayla her şeyi anladım. amerikan bir youtuber azize sosyal deney için saçlarını kazıtıp budist rahip kılığına girerek sosyal deney yapmakmış. kıyamam yaaaaa. ama gitmeden nepal halıyı ona temizlettim ve kelime-i şehadeti söyleterem müslüman yaptım.

absolute zero, yeni nesil kara murat.

freeze you later
    1 -1 ... absolute zero
  2. 2.
    arakan ın intikamı için budist rahip hoplatmak
    2 ... comar gel kucu kucu
kapat