1. 1.
    4 ocak 2019'da vizyona girecek bir korku filmi.
    https://www.youtube.com/watch?v=T-GaE3SW9u0+

not: fragman +18'dir.
    -3 ... gina carano
  2. 2.
    ne cinmiş amk bitmedi gitti denilesi korku malzemesinin konu olduğu filmdir. yakında cin eşek de çıkar.
    5 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Sik gibi film olacaktır. izlemeyin şunları da sinema biraz gelişsin ülkede. Cinli perili film harici korku gerilim filmi yok.
    4 ... borulce
  4. 4.
    bunların korkudan anladığı tek şey cin.
    5 ... seruven44
  5. 5.
    Allah kahretmesin bu filmleri. Bunlar yüzünden psikoloji diye bir şey kalmadı. Hoş izlemeyecegim diyorum her defasında ama gene gözüm kaçıyor filmi bitiyorum.

Edit:hasan Karacadağ istifa.
    6 ... kale3112
  6. 6.
    elalem seri katilli, sağlam senaryolu, bol ekşınlı sağlam bi gerilim korku filmi yapar, bizimkiler de cin, peri, hayalet. beyninizi sikeyim.
    4 -1 ... aslolan fenerbahce dir
  7. 7.
    kabak tadı vermiştir. ben bunun ilk serisini de izlemiştim iğrenç ötesi saçma sapan bir şeydi. bi de fragmanın başında ilk serisi için gişede ne kadar başarılı olduğunu yazmışlar. ben buna ancak gülerim. 2006 yılında korku filmi mi yapıyorduk doğru düzgün, millet sırf meraktan gitti. neyseki şimdi allahtan hasan karacadağ var da adam gibi içerikler üretmeye çalışıyor.

ayrıca şu filmin fragmanından bile oyunculukların ne kadar kötü olduğunu görebilirsiniz. sırf korku filmi seviyorum diye de başarısız hiçbir işi takip etmem. biraz yaratıcı olun ve kaliteden ödün vermeyin. artık şu türk korku filmlerini birbirinden ayırt bile edemiyorum hep aynı terane.
    1 ... ben biliyorum ama soylemem
  8. 8.
    Böyle ismi olan bir film nasıl korkutucu olabilir lan? Cin bebek...hey allahım...
    2 ... asuregibisurat
  9. 9.
    Araf 3: cin bebek büyüyor
    Araf 4: cin bebek okul öncesi eğitime başlıyor
    Araf 5: cin bebek imam hatip ortaokulunda...

Uzar gider lan bu. Daha bunun sbs, lys, kpss hazırlığı var, iş bulması, askerliği var. Kendi evreninde Rahat Rahat yaşasana amk yaratığı.
    7 ... ortamlarin suratsizi
  10. 10.
    bunun ilki berbattı. arkadaşlarla beraber izlemiştim. dalga geçerken gülmekten kırılmıştık. bir de bunu film diye çekiyorlar ya. tuhaf.
    1 ... erehwyrevesi32