bugün

Yazılarını okumaktan mahrum bırakıldığımız yazar . Ya kendi sildi , ya da silik yedi . Neden silik olduğunu bilemediğim , değerli bir yazardır . Eğer okuyor ise kendisine selam olsun.
Saygılar arabeskkadin, entrylerimi ziyaret eden ilk yazarsın ilkim olarak seni unutmayacağım.
buradakileri okuyunca beğenide kriterinin olmadığını her şeyi açık oyladığını anladığım yazardır. mümkünse benim entrylerimden uzak dursun.
kullanıcı adı değişmemiş ise "bu zamana kadar nerelerdeydin sen?" yazmak istediğim mümtaz şahsiyet. böyle kaliteli yazan uludağ sözlük yazarına alışık değiliz. yapmasın etmesin.
açık açık oylamalarının meyvelerini istatistiklerde toplayan yazar.
bir farklı versiyonu olan yazar için (bkz: themis portia).
o sen olsan bari der, beni oylamayı kesmesini rica eder, hayırlı işler dilerim.
ara ara attığı beğeniler için özelden teşekkür edecektim fakat bu namümkün, özel mesaj alımını kapatmış. dikkatimi çeken yazarlar arasında olduğu için ara ara profiline giriyor ve yazdıklarını okuyorum. akılcı bir yazar, ezberci değil.

sözün özü; namütenahi bilgisi olan bir yazar. "iyi ki var" dediklerimden.
Tanıdık gelmeyen yazar.
Hiç işe yaramayacak, trol girdilerimi açık oylayarak ne yapmaya çalıştığını anlayamadım. Aklıma "takipçi ve oylama mı kasmaya çalışıyor acaba?" sorusunu getirdi.
çaylak olduğum için henüz teşekkür bile edemediğim zarif kişi..
ilk günden beri benim entrylermi beğenen abla, cok teşekkür ederim. tekrar benim entrylerimi begenirmisiniz.
Bir yazar, dolu bir insan selamlar saygılar..
iyi bir yazarımız.
kendisi tüm entrylerimi beğenmiştir. buradan sana sesleniyorum arabeskkadın seviliyorsun.
sezen aksu olduğunu düşündüğüm yazar.

acı çekip güçlenen kadın imajı çiziyor gözümde. nicki kendine muhteşem uyumlu bence.

mutlu yazmaları olsun.
makale tadında yazılarından Tanıdığım kadarıyla yenilgiyi, acıyı, çileyi, mücadeleyi ve kaybı yaşamış ve diplerden çıkış yolunu kendisi bulmuş, ayrıca makale tadında yazılarını okumaktan büyük bir şevk duyduğum yazar kardeş.

devam kardeşim.

açık ve net evet.
Yaşamak güzel şey doğrusu
Üstelik hava da güzelse
Hele gücün kuvvetin yerindeyse
Elin ekmek tutmuşsa bir de
Hele tertemizse gönlün
Hele kar gibiyse alnın
Yani kendinden korkmuyorsan
Kimseden korkmuyorsan dünyada
Dostuna güveniyorsan
iyi günler bekliyorsan hele
iyi günlere inanıyorsan
Üstelik hava da güzelse
Yaşamak güzel şey
Çok güzel şey doğrusu.
Bu aralar moralinin iyi olmadığını tahmin ettiğim halini hatırını sormak istediğim yazar.
içten ve samimi bir yazar.
El emeği göz nuru yazılar yazan yazar. iyidir, güzeldir.
(bkz: beğendi)
Kısa süredir sözlükte olmama rağmen gözlemlerime göre (çokta önemli biri değilim ama) takdirlerimi kazanan bir yazardır.
Kendisine bir hususta yardımcı olmak istememden mütevellit, tarafıma ulaşmasını beklediğim yazardır.

Saygılar, sevgiler.
keşke mesaj atsa yazarıdır; hep açık oyluyor lakin ulaşamıyoruz. teşekkürler efendim.
kadın gibi kadındır.
Entry i yüksek kalite. Kendisinide dinleyen değerli bir yazardır..umarım herşey yolundadır..
eski bir yazar olduğundan şüpheleniyorum. kafamda bir isim var ama dur bakalım.
Bazı zamanlar, kısa bir an, sözlükte yanımda yürüyüp beni dinliyormuş gibi.
Dinliyor ve gidiyor.

Okuduğum, öğrendiğim yazarlardandır. Kendisine buradan teşekkürlerimle...