1. 44.
    Yazılarını okumaktan mahrum bırakıldığımız yazar . Ya kendi sildi , ya da silik yedi . Neden silik olduğunu bilemediğim , değerli bir yazardır . Eğer okuyor ise kendisine selam olsun.
    1 -2 ... nagam
  2. 43.
    Saygılar arabeskkadin, entrylerimi ziyaret eden ilk yazarsın ilkim olarak seni unutmayacağım.
    ... wizz
  3. 42.
    buradakileri okuyunca beğenide kriterinin olmadığını her şeyi açık oyladığını anladığım yazardır. mümkünse benim entrylerimden uzak dursun.
    2 -3 ... son tahlil
  4. 41.
    kullanıcı adı değişmemiş ise "bu zamana kadar nerelerdeydin sen?" yazmak istediğim mümtaz şahsiyet. böyle kaliteli yazan uludağ sözlük yazarına alışık değiliz. yapmasın etmesin.
    2 ... sinirleniyorum yine
  5. 40.
    açık açık oylamalarının meyvelerini istatistiklerde toplayan yazar.
    bir farklı versiyonu olan yazar için (bkz: themis portia).
    o sen olsan bari der, beni oylamayı kesmesini rica eder, hayırlı işler dilerim.
    2 -3 ... yastiklagezen
  6. 39.
    ara ara attığı beğeniler için özelden teşekkür edecektim fakat bu namümkün, özel mesaj alımını kapatmış. dikkatimi çeken yazarlar arasında olduğu için ara ara profiline giriyor ve yazdıklarını okuyorum. akılcı bir yazar, ezberci değil.

sözün özü; namütenahi bilgisi olan bir yazar. "iyi ki var" dediklerimden.
    3 -1 ... noro lim asfaloth
  7. 38.
    Tanıdık gelmeyen yazar.
    Hiç işe yaramayacak, trol girdilerimi açık oylayarak ne yapmaya çalıştığını anlayamadım. Aklıma "takipçi ve oylama mı kasmaya çalışıyor acaba?" sorusunu getirdi.
    7 -5 ... sadece biraz saygi
  8. 37.
    çaylak olduğum için henüz teşekkür bile edemediğim zarif kişi..
    -1 ... prifesor lepistes
  9. 36.
    ilk günden beri benim entrylermi beğenen abla, cok teşekkür ederim. tekrar benim entrylerimi begenirmisiniz.
    ... altaykazak
  10. 35.
    Bir yazar, dolu bir insan selamlar saygılar..
    2 ... akrofobik taklaci guvercin