1. 1.
    aslında saçma bi önyargı ve sınıflandırma olarak görünse de,altını araştırdığınız zaman gayet mantıklı bi davranıştır.arabesk dinleyen her insan x kişi olmayabilir ama hayatımızda onlar olmasa da gayet mutlu yaşayabiliriz.
    1 -1 ... engino
  2. 2.
    bu fikre sahip olanları babaları büyük ihtimal vivaldi veya mozart dinlediği için böyle bir önyargı içinde olabilirler. babası arabesk dinlediği için muhattap olmayan çocuk şeklinde bir başlığa konu olabilir.
    1 -1 ... votkandaredbulldum
  3. 3.
    muhtemelen schubert in sonatlarını ya da mozart ın konçertolarını ezbere bilen asilzadelerin davranış biçimi.
    2 -1 ... lefter bartu de souza
  4. 4.
    Kişisel ezikliklerini müzik dinleyerek atlatma derdinde olan insanların repliği. sadece metal dinleyen biri olarak görüyorum bu tipleri. insanları ayırt edeyim ki beni ayırt edenlere cephe alayım mantığı. metal dinleyennlerle hiç muhattap olunmasın o zaman, ne ala. ekmek almak için 20 km ötede olan marketteki tanıdığıma gideyim.
    ... keep on rising
  5. 5.
    (bkz: muhatap)
    1 ... saipsiz
  6. 6.
    (bkz: onlarda sana deli oluyorlardı)
    3 ... ehliistirahat
  7. 7.
    bir tercih meselesidir. tabi şöyle ferdi tayfur dinleyen entelektuel insanlar da mevcut yerküremizde.
    -lan ne büyük paradoks oldu di mi şakir?
    + %100 abi...
    1 ... cabukcikar yandimov
  8. 8.
    öncelikle (bkz: muhatap)
    esasında arabesk, bizim öz müziğimizin sadece modernleşmiş hali diyebiliriz. işlediği konular açısından görülebilir bu. tek fark müziktir ve namelerdir zannediyorum ki.

elbetteki bu aptallıktır. kişinin karakteri arabesk dinlemesiyle ölçülmez, hatta bana kalıyorsa arabesk dinleyen hakikaten dertlidir ve çoğu zaman masumdur.
    ... catstark
  9. 9.
    orhan gencebayı, birçok entellektüel insan dinlemektedir.
    1 ... sergerde
  10. 10.
    çoğu kişinin yaptığı şey. fakat yazılan gibi arabesk dinleyenler masum değildir. en azından benim (bir zamanlar) çevremdeki arabeskseverler zina yapan, uyuşturucu kullanan ve adam yaralayan tipler oldukları için, bu yargıyı yalanlıyorum.
    1 ... worldisblack