1. 1.
  Yeni nesil Abecilik.

  Amlarına koyayım ben onların ayrıca. Ulan ben 15 yıldır Nuri Bilge sineması izleyip, 5 yıldır Kozel içiyorum; bu herifler bu krolukla manita yaparken ben yalnız geziyorum.

  Bunları mı yoksa bunlara prim verenlere mi silkelemek lazım bilemedim.
  3 -2 ... alkolik oldum
 2. 2.
  kekodur. bu tiplerden uzak durmak gereklidir.
  ... 10743cxdv
 3. 3.
  söylenecek bir şey olmayan insan(mı)dır. var böyleleri, bize özgü değil tüm dünyada var. yazar burada ne kadar global olduğundan bahsetmiş. *
  ... emisyoncusezar
 4. 4.
  Ya siz şaka mısınız? Anlamı ne tam olarak? Arkada da iğrenç bi pop şarkı açık oluyor ve kesinlikle Bundaki manayı çözemiyorum. Hiç mi sizi uyaran seveniniz eşiniz dostunuz yok? Allah muhafaza ben böyle bişi yapsam "kanka salak mısın" diye uyarılar alırım. Çok şükür vizyon sahibi çevrem var kalp kalp.

  Dünyayı virüs sarmış, ekonomi yitik, ruhen bitiğiz, psikolojikmen çöküğüz ama kesinlikle bunlardan zerre etkilenmeyen bir güruh var. Dünyaya asteroit çarpsa eminim hâlâ demet Akalın eşliğinde yolu çekerler.
  10 -4 ... essy
 5. 5.
  benim arkadaşlarımdır , arka koltukta da ben varımdır yani bence sıkıntı yok .
  ... was geth
 6. 7.
  Essy e ilk defa katıldım. Belki daha önce de katılmışımdır şimdi hatırlamadım. Zaten benim tel sessizde, müziği duymuyorum. Sürekli arabada biryerlere giderken , bu nedir ya , görgüsüzlük, güzel bir manzara çekin koyun tamam, arabandan banane.
  4 ... giden gider
 7. 7.
  Normal bir eylemdir.

  Bu kurdish in arabası olsa ilk yapcağı iş olur bu. Arabası yok sanırım yazık.
  1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 8. 8.
  özenti tiplerden biridir fazla kafaya takmamak lazım.
  2 ... kahraman zorbey
 9. 9.
  ben yapmam ama yapana da bir şey demem ya ne bu tavırlar gerçekten. burada oturup bunu dert edip tavır alacak kadar ne yaşadınız..
  1 ... kai ti den kano
 10. 10.
  Tam bir kekodur. Vasıfsız ve boşlar.

  Yazık kimin çocuğuysa.
  ... oyretmenim