1. 1.
  intikam hissi olabilir. su sıçratan ve sıçratılan kişi olmak ya da olmamak. işte butun mesele bu. sıçana dönen kişi açısından bakarsak, az once birine su sıçratmış denyo olabilir, yani başka bir z kişisini ıslatmış arabadan inmişmarkete giderken kendisi bu duruma maruz kalmış olabilir ya da ıslandıktan sonra ben de gideyim birini ıslatayım fikrine kapılabilir. ıslatan kişi açısından bakarsak adamın suçu günahı olmayabilir, rahmettir yağar adam ne yapsındır ya da yanda güsel bir hatun gormüş sırf tatmin için kaldırıma yanaşarak güzel hatunu kirleterek çirkin hale getirdigini sanmış olabilir. anlayacağınız başlıkta geçen bilerek kelimesi önemlidir. bu tedbirsizlik ve dikkatsizlik neticesi olmıyorsa buna denyo denmez paranoid şizofren psikopatik nevrotik kişilik bozukluğu denir.
  2 ... liberty
 2. 2.
  (bkz: akıl yoksunu)
  2 ... combatant
 3. 3.
  trafik literaturune göre bu kişiler saygısız ve tedbirsiz araç kullanma grubuna giriyor.
  1 ... morfin
 4. 4.
  her insanın zaman zaman sıkıntılı anları olabileceğini düşünüp, moral bulması için uygulanmasının hoş görülmesi gereken bir sıçratıştır. ** *
  1 ... arabaciarabayatasget
 5. 5.
  evcilleşememiş afrika sırtlanıdır kendisi.. hala da safari yaptığını zanneder haliyle..
  3 ... lyla
 6. 6.
  (bkz: dallama) dicem silerler.... ondan sadece (bkz: hödük) dediğim insanlardır.
  1 ... kutupsal form
 7. 7.
  http://www.kufret.com/yol...rek_su_sicratan_insan.htp
  1 ... soulmate
 8. 8.
  oncelikle insan degil hayvandir. su sicratmasi onun ibneliginin zirvesinde oldugunun gostergesidir. zevk alir zaten bunun icin yasar. sonra birde bakip guler magdur kisiye ki bu eger yakin bir yerde duracaksa olumune sebep olacak kadar ciddi boyutlara tasir olayi.
  bu baslik icin soyle de bir gorus vardir ki genelde arabayla bilerek uzerine su sicratilan kisi ileride arabasi olunca yada araba surunce; potansiyel bilerek su sicratan kisi olacaktir. bu da ayri bir olaydir.
  1 ... cooldiver
 9. 9.
  bunu yapan insan olamaz
  1 ... piri reis
 10. 10.
  onu bunu bilmem ama önce kendisinden başlayarak yedi ceddine selam(!) söyleten kişi. ** hız yaparak hava atan magandalarla eşit öküzlüktedir. hayır yani yüzünü de görmüyoruz neyin havasını atıyorsun diye gülerler adama.
  ... kacak kelebek