bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Benim yazımı okuyunca sevinecegin bi durumdur. Benki evimden okuluma sadece gitmek için 60 km'e yol çekiyorum. Buda gidiş dönüş günde en az 4 saate maal oluyor. Birde yaz geldi o yapış yapış insanlarla ne yapıcam bilinmez. Eve çıkmak şart ama para nerde ?
  ... marjinalbalik
 2. 2.
  sınavınız varsa, yolda geçirilen süre zarfında çalışarak çanı tavana vurdurmaktır. görükleden üniversiteye gitmenin bile zorluk derecesinin olduğunu düşünen biri için 'araba yatağından üniverstiye gelmek' cümlesi bir hayli korku vericidir.
  (bkz: işkence)
  3 ... sanateseri
 3. 3.
  allah'tan sabır dilediğim durumdur.
  ... adli vaka
 4. 4.
  mudanya'dan gitmek kadar etkili değildir. 9:45'te olan derse 6'da kalmak zorunda kalmazlar.

  edit: lan millet, tüm kaldığı yerlerin zorluğunu sıralıyor. oğlum 2 saatte bir lan, çatır çatır geçen arabalarınız var. ayakta gidin bir zahmet. hem 2 saatte bir, hem de emekli kentidir mudanya. ne değerliymiş kıçınızın rahatı lan.

  not: b24 ile organize'ye oradan da mudanya'ya gidebilirsin diyen arkadaşa da selam olsun ki ben o şekilde gitmeye kalktığımda o 2 saatte bir olan arabayla aynı anda mudanya'ya varıyorum *.
  ... otuzluk dulun soguk yatagi
 5. 5.
  Avcılar'dan Kadıköy'deki göztepe kampüsüne gelenler de var hatırlatmasını yaparak buna da şükür dediğim durumdur.
  1 ... dellytecus
 6. 6.
  orda kalsam okula gideceğimi düşünmüyorum .~ malum iibf.
  ... rockarolla
 7. 7.
  1 yıl çektik o otobüsün çilesini.en üst durağa gitsen yine ayakta kalıyorsun.Allah o otobüse binenlere sabır versin.
  2 ... artizneararsozlukte
 8. 8.
  devletin üniversiteye 1,5 saat uzaklıktaki yere yurt yapmasından doğan saçmalık. bir rivayete göre yalova üniversitesine daha yakın olduğu söylenir. ulan saygı duyulur her gün o yolu çeken adama. ayakta alkışlıyorum.
  ... ronaldogu
 9. 9.
  beşevler den okula gitmenin bile ayrı bir işkence olduğunu hesaba katarsak, arabayatağından okula gitmek pek akıl karı olmasa gerek. zira hergün ders saatinden enaz 2 saat önce kalkmak zorunda olmak gibi bir saçmalık yoktur. ne bu lan şehirlerarası mı okuyoruz!!

  siz en iyisi açıktan okuyun anacım. *
  1 ... yanomamy
 10. 10.
  görükleden okula gitmekten daha kolay değildir ki ben buna bile üşeniyorum.
  3 ... nicholson