bugün

"verme kıstası neye göre şekillenir" diye sormadan edemediğim durumdur. araba eğer şahin ise az, ferrari ise çok mu verir bu arkadaşlar?
(bkz: kitt)
--spoiler--
bütün lüks arabadaki tiplerin altlarına yatarlar
orgazm sigaralarını içip tabanları yağlarlar
--spoiler--

--spoiler--
ya ama bugun ferrarinle almaya gelmedin beniiii ühü ühü ühü
ne olcak bi dahakine sana iki tane ferrari alırım
ama o zaman bidaha ferrarinle gelmezsen vermem sana

--spoiler--
* *
Aslında tercihleri porshe, ponciak olan bu kızlarımız zengin koca bulma fikriyatıyla bu eyleme yönelmişlerdir. Nitekim bizim lafı gözünden anlayan halkımız bu eylemin altında yatan mesajıda yanlış anlayıp bu para arayışı içindeki kızlarımız murat 124, sahin ve tofaş gibi arabalarla tavlamaya çalışmaktadır. Sonuç bu işten karşı çıkan tek taraf Türk Otomotiv Sanayisi.
alternatifler için (bkz: marka) (bkz: pahalı markalar) * * * * (bkz: cartel) (bkz: araba yok) * * * ben demiyorum cartel diyor
işinin ehli olan ve kime gideceğini bilen kızlardır...
bu gercekte kadin erken iliskilerinin ne kadar yozlastigi uzerine konusulmasi gereken bir konudur. toplumumuzun artik herseyi para gibi bir materyalin suzgecinden gecirdigini dusunursek guzel arabalinin cok parasi vardir beni rahat ettirir mantigi icinde dusunerek ben bu insani kandirmak kendi gelecegimi kurtarmak icin nasil hemen bir adim daha one cikarim diye dusunen gencligin bir sonucudur. gercekte bu gencligin anlamadigi nokta bu yol sadece onlari ucuzlatir ve buna onem vermeyenleri daha degerli kiyar. unutmayinki az olan degerlidir. parasi cok olan adamin arabaya vermeyen kiz bulma istegi daha fazladir. diger yandan arabaya verenle daha cok takilir ancak. unutmayinki erkekler de yaramaz kizlarla eglenir ama eve herzaman en uslusunu goturur.
otoseksüel diyecem de o başka bişeydi.*
pompacı kızlardır.
(bkz: pump it)
(bkz: dört teker orospuları)
bedeni hatta ruhu bile orospu olmuş kızdır.
tek kelimeyle besi bes para etmez kiz türüdür. arabada fantazi yapmaktan zevk duyarlar.
otomobil osman denen zavallı medya maynmununu, araba markası sanan kız tipidir.

(bkz: otomobil osman ı discokralında görmek istiyoruz).
istanbul'da sık sık rastlanan kızlardır. Avrupa'da ve Amerika'da bile bu kadar yoktur bu tip kızlardan ülkemize özgü bir durumdur bu.
"lan arabam olsa da rahat rahat gezebilsem. kötü niyetim yok yani. toplu taşımada sürünmem en azından." diyen her türk gencinin bilinçaltındadır.

(bkz: o değil de arabası olan kız lezbo mudur)
temel düşüncesi menfaate dayalı kızların yapacağı iştir. geçmişle ilişkilendirirsek (bkz: at a veren kızlar)
araba eksozunun kalınlığı ve uzunluğu ile bu kızların arabaya vermeye ihtimali arasında doğru orantı vardır. ne kadar iriyse verme ihtimali (+) sonsuza gider.
bir araba uğruna veren kızlardır.
araba da veren kızlarla aynı kızlardır.
ne verdiği meçhul olan kızdır. arabaya para vermişte olabilir.
arabası olan bir araba veriyorlarsa 20x finish combo yaparlar.
(bkz: egzoz gazı kaynaklı vajinal hastalıklar)
para varsa range rover para yoksa game over.
arabadaki 2. motordur.
Kayseri'de sayısı çok fazla olan, hergeçen gün artan kızlardır.