1. 1.
  başıma gelen durumdur.

  üzerinden fazla zaman geçmesine gerek yok. arabadan 10 saniye önce de inmiş olsam, anahtar ile tekrar tekrar kilitleyip kapı kontrolü yapıyorum. otoparkta bir adamı da aynı şekilde görünce yalnız olmadığımı anlayıp sevindim.

  :(
  7 ... sneeuwwit
 2. 2.
  türkiye gibi e segment ve üzeri lüks araçlar dışında (bunlarda dahi çok azdır da) oto hırsızlığı neredeyse olmayan bir ülkede çok da gerek yoktur kilit işine takılmaya.

  istatistikleri okuyunca bu obsesyonunuzdan kurtuluyorsunuz.
  -2 ... raduyev
 3. 3.
  büyük dertlerimden biri. bir de el fireni çekili mi diye 40 tur atıyor insan.
  ... berserk
 4. 4.
  Ben de vardı bu kilitlediğimden emin olamama durumu. Şimdi kilitleyince dikiz aynaları da kapanıyor arabamda. Arabadan uzaklaşırken bakıyorum, aynalar kapalıysa kilitli sorun yok diyorum. Tekrar tekrar kilitlemiyorum :d
  1 ... emin sifatiyla zilyett
 5. 5.
  Arabadan inince, arabadan 10 adım uzaklaşınca ve binaya girerken olmak üzere 3 kez kilitlerim Arabayı. Anahtarda kilit açma ve kapama tuşlarının ayrı olması çok büyük avantajdır bu durumlarda. Daha önce kullandığım bir araçta ayni tuştan açıp kapatıyordu mecburen geri dönüyordum.

  Kendisinde araba yok diye, başkalarının arabasını çizen karaktersiz insanların olduğu bir ülkede, aracın kapısını kilitlemeyi unuttuğumuzda neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum.
  1 ... sage mode
 6. 6.
  Ben aku basliklarini bile sokuyorum ne diyorsunuz olum siz.
  1 -1 ... ruut altmis alti