bugün

Geri geri gelirken azkalsın ezildiğim lakin 5 metre ileride kanlar içerisinde kafa üstü yatan kadıncağızı gördüğümde lanet okuduğum sürücü... Unutamıyorum o anları. Hiç bir şey yapamamak da cabası. Halbu ki salak kafası kanıyor daha ne olsun pansuman yapsana, kolu bacağını oynatsan ne olacak yanımda duran yaşlı amcanın dokunmayın demesini dinlememeliydim. Çok pişmanım. 1 hafta ağladım keşke o ana geri dönebilsem. Muhtemelen kan kaybından ölmüştür. Yurdumun insanı ölürken bu kadının eteğini kapatmış kilodunun görünmemesini yeterli bulmuştur.
Gelelim bayan gözlüklü şöförümüze ilk yardım çantasını çıkarmayı bırakın ortalıkta çığlık atmakla meşguldü.
hizbullah el kaide ya da pkk nın adamı olan bir intihar bombacısı olabilir.
bir cafede otururken karşı binanın garajından, üstü açık spor M3 ile çıkan bayanın, seri şekilde geri geri çıkıp yola çıkana kadar yaptığı seri manevraları görünce doğruluğuna inanmadığım hededir.
sigorta reklamında oynayan bayandır. Gerçek değildir. araba geri geri gitmez. giden yoldur,binalar ve ağaçlardır.
bu başlığın seovi'si olduğumu haykırmak istiyorum bayan olduğum için zaten i olamayacağımdan saçmalayan erkek yazarlara kapak olsun, hepinizden iyi araba kullanan bayan ve de gözlük takan bir şoför bulurum olduğunuz yerde oturur kalırsınız. *
aynaları makyajım bozulmamıştır umarım edasında bakan ve kullanan bayandır. allah ne verdiyse geliyodur geri geri. arabanın ardında durulmamalıdır.
az evvel kurbanı olmaktan son anda kurtulduğum, geri geri hareket ederken arkasına bakma gereği duymayan iyimser sürücü.
hedesiyle hödö zörtleyen zırtpırtlı zart zurt.

(bkz: uludağ sözlük başlık profili)
(bkz: hey dostum sorun istemiyorum tamam mı)
an itibariyle ambulans, trafik polisi vb... derhal aranması gerektiren şöfördür.
saniyeler sonra kaza geçirme ihtimali çok yüksekdir. ben bu potansiyelde biri gördüğümde araba arkasından dolanmaya korkarım biraz bekleyip olabilecek bi kazayı görmeyi tercih ederim.
böyle bir duruma maruz kalırsanız kaçın ve canınızı kurtarın.
gözlük kullanan ve geri vitese takmış dişi, dört tekerlekli araç kullanıcısıdır. erkek ve gözlüklü olanlarından farkı, geri vitese takarken o sırada sağdan geçen hatuna bakarak geri gitmez.
etilerdeyse güzeldir bu kadın.