bugün

oldukça yakışıklı bir erkek bu. yaklaşık 3 yıldır kendi ayakları üstünde duruyor ve oldukça iyi para kazanıyor. kültürlü olmasına kültürlü de, birazcık çapkın. feleleğin çemberinden dörtlü ters saltoyla geçmiş, çıtır kızceğizlerimize selam ediyor.
(bkz: piç erkek) saltolar falan. kesin bir bit yeniği var.
kendisine denilebilecek birşey vardır:

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin birader)
büyük ihtimalle kapılmıştır efendim, sulanmayın.
Gece gece kezban kokusu almama sebep olan erkektir.
ne demişler (bkz: allah sahibine bağışlasın)
evlenilecek erkek. kezban yazarın burada gözleri ışıldadı. çocuk kör mü topal mi iktidarsız mi sakin.
profili şu şekilde olan erkektir.

(#17877386)
küçük ama büyüyüyecek olan kişidir.
http://4.bp.blogspot.com/...9-DwmPI/s1600/denklik.jpg
*
atı var evide silah olarak kabul edersek bi avradı eksik olan erkek .
bir de eşi olsa hayatın tadına varabilecek erkek dir..
baba parası yemiş erkektir.
astsubay24 , 9. nesil yazar. yaşı da uyuyor. bence esra erol'la evlendirelim. yani onun vasıtasıyla. araban yok demiyorum, sadece onun aracılığıyla.
mirc nickli yazar temennisidir.
gariplik olan durumdur. araba var bok gibide para var ama manita yoksa ya çok çirkin yada çok beceriksizdir. adama derler oğlum sen aradan çekil ev araba ve para o işi kensiliğinden halleder.
88 doğumlu olup da hem araba hem ev sahibi olmak insanın sadece kendi emeği ile kolay kolay olacak bir iş değil. boşuna kendi ayağımın üzerinde duruyorum demesindir.
evet ya ben de tanıyorum bunu , adam turkcell de çalışıyor , zengin oldu , yönetici nasıl nereden buralara geldi anlamış değilim biildiğin hem yakışıklı hem paralı hem genç hem yalnız vay arkadaş deyip hayran hayran bakıyoruz
(bkz: )sen cok yanlis geldin kardes bak bilgisayari kapatiyosun sonra uyuyup uyaniyosun ilk is atv studyolarina "esra erol'da evlen benimle" ye bas vuruyosun orda seni havada kaparlar.
el arabasini ve prefabrik barinma alanini sahiplenmis kisi deyimide olabilir.
tipsiz, hala baba parasıyla geçinmeye çalışıyor, kültürlüyü cebinden çıkarır elizabet takılır 88 doğumlu olmasına rağmen ne para var ne araba var ne ev var ne iş var ne güç var ne de eş var, bırak feleği yeleğin çemberinden geçemeyen biri, haddini bilir selam verir geçer. * * *