bugün

evet efendim.

araba gibi lüks olmaktan çıkmış, artık zorunlu bir ihtiyaç olan arabaya sahip olmayıp ortamlarda reis gibi dolanma gafletinde bulunan utanmaz tiptir. doblo, linea, hyundai gibi eften arabası olanlar da bir zahmet arabam var diye gezinmesinler. araba dediğin en az 2000 cc olur, bmw olur, mercedes olur, gerisi kağnıyla eşdeğerdir. evet.

bu tipin benzer bir versiyonu için: (bkz: #34137657)
(bkz: yaman gerizekalıymışsın delikanlı)
ayrıca dahi anlamındaki de eki ayrı yazılır bir kere daha hatırlatmış olalım.
başlık düzeltildikten sonra gelen edit: nihayet dahi anlamındaki de ayrı yazıldı.
elinden arabası alınınca erkekliğini kaybedecek ve gezemeyecek olan yazar beyanıdır.
Önemli olan beygir gücü değil işlevi evladım,
erkekliğini beyanı sadece arabanla yapabiliyorsan vay haline diye cevaplanacak şahıstır.
Arabam var ama işe motosiklet ile gidip geliyorum çok da memnunum. Araba dediğin nedir ki kapalı kutu. Masraf makinesi. Ayrıca arabam için gelen kızın ben ta amk.
arabası olduğu için kendini erkek sanan tip gibi beyin fakiri değildir. toplu taşıma kullanma cesaretini ve sabrını gösterecek kadar güçlüdür.
erkekliğini sadece arabasına borçlu olan kişi söylemi.
(bkz: turcoman)
tahminimce adı berkecandır. ailesi fabrikatör ve kendiside parayı yiyen hayırsız evlattır. hayatında 1 kez bile zor durumda kalmamış biridir. itibar etmeyini,z.
Karakteri olmayıp, erkeğim diye gezen tipten bin kere daha adamdır.
arabaya para dökmek yerine yatırım yapıp, ileride iyi arabalara binecek erkektir. tofaş sahibi olmak var bmw sahibi olmak var.
Arabam yok,4 dairem var,bi tanesi bile götünün altındaki,veya hayalini kurup mastürbasyon yaptığın o alman arabalarını rahat rahat alır..başka sözüm yok hakim bey..şuanda ihtiyacım yok,niye sırf şekil için para vereyim vergi ödeyeyim,benzine deli gibi para harcayayım amk..Hee temel ihtiyaç hee..
bu haftasonu da evde tek başına, asosyalliğiyle başbaşa kalmıştır, evet.
benim ama erkeğim gardas.
Arabalı olmak ile erkek olmak arasında sikimsonik bağ kuran gülünç tespittir.
ilk altı ay anne sütü önemlidir diye boşuna uyarmıyor uzmanlar.
vay be erkekliğin kitabında bu da mı yazıyormuş? tercih meselesi de olabilir sizi neden bu kadar ilgilendiriyor insanların özel yaşamları, malı varlığı?
Arabası olunca erkek oldum sanan yumuşacık insan söylemi. Araba alması yetmez vites koluna çıkması gerekir, hadi kolay gelsin.
arabayla erkek olduğunu sanan tip, erkek olmak ne demek anlamamış, demektir.
kızların da arabası var şimdi kızlar erkek mi oluyor bro?