1. 1.
    o güzel orospular o güzel range rover lara binip gittiler.
    12 -2 ... uzay muhtari
  2. 2.
    Anahtarı sigaranın üzerine koyar.
    3 ... cicekli siirler bayim
  3. 3.
    (bkz: baba parası yemek)
    2 ... 1garipkuzeyli
  4. 4.
    Arabaya veriyorlar kanka bu bir gercek. Babalarindan araba mi gormusler napsinlar iste.
    Not: arabam var.
    2 ... jetskiyokatskivar
  5. 5.
    Babasının arabasıdır.
    En iyi ihtimalle babasının parasıyla alınmış bir arabadır.

Kendimden biliyorum.*
    Ve evet bir yerlere bir kız davet etmek x535632 kat kolaylaşıyor.

Ama o kızlar genellikle düzgün kızlar olmuyor.
    Belli tipler az çok. Ya klas görünmeye çalışan basit kızlar ki yanlarında arabalı şehir esnafını bile görebilirsiniz. Ya ihihi arabayla beni yurt odama kadar bırak ama kızlar mutlaka görsün diyen hayatında araba görmemiş teklif etseniz cümleniz bitmeden evet diyecek tipler veya direkt bir peynir türleri.

Bir numara olacak kızlar değil.
    Düzgün kızların tavrı ise ne olursa olsun hep aynı.

-Eylulsabahi beyefendiciğim eğer uyarsa haftasonu x yere gidelim mi,
    -konkooo okuldan sonra akalım mı x şehrine
    Talepleriyle karşılaşmamak, işsiz başıma yük çıkarmamak için mecbur kalmadıkça arabayla gitmiyorum ve soran olursa araba bir tanıdıktan emanet be. *

Zaten bir Sevdiğim var.
    Belki ondan gözüm yoktur bu işlerde.
    3 ... eylulsabahi
  6. 6.
    Çok üzülerek söylüyorum mal olan bütün kızları si*ecektir.
    4 -1 ... astrazen
  7. 7.
    Böyle birilerini tanıyorum altında lüks honda civic var arabaya atmadığı kız kalmadı.
    ... vexillarius of theodopolis
  8. 8.
    Baba parası yiyen zengin picidir.
    Belediye otobüsüne binmeyenler universiteliyim diye geçinmesin. Acık ve net.
    ... yoksul genc
  9. 9.
    ne babasının arabasıdır, ne babasının aldığı arabadır, ne de babasının verdiği parayla alınmıştır. kendi kazanıp alamıyor mu?

ayrıca bütün sik beyinlilerin zannettiği gibi, sürücünün yanındaki koltukta da her zaman illa sevgili/orospu/jigolo oturmaz.

her şeyden evvel; sadece erkek üniversite öğrencilerinin mi arabası var?
    her arabası olanın sevgilisi mi var?
    her arabası olanın, ama sevgilisi olmayanın, illa arabaya dayalı bir cinsel hayatı mı var?

çocuğum, ne dar kafalısınız lan! dünyaya sikinizden bakmayı ne zaman bırakıp da büyeceksiniz?

tanım: maddi anlamda ortalama üniversite öğrencisine göre biraz daha avantajlı olup, toplu taşıma ile üniversiteye gitmeme lüksü olan öğrenci.
    1 -1 ... bayukala
  10. 10.
    Bir arkadaşımda merso vardı. Diğerinde golf bende civic birinde kadjar, birinde hunday jip ama hepimizin arabası erkek doluydu amk. Tüm sınıfı alıp bir yerlere giderdik. Bazen diğer bölümlerden gelen olurdu onlarda erkek. Hadi halı sahaya kahveye lazer game paintball deyip gidiyorduk. Hadi ankaraya kokoreç yemeye diye gidiyorduk ama yine de kız az gördük arabalarda.

Kız niye yoktu lan bizim arabalarda.
    ... beyaz baretli mehmet aga