bugün

Çomar değildir özentidir sadece bende böyleyim diye haykırmaya çalışır.
(bkz: shaktarv8 i siklemek)
Akp'lidir ve şu anda dombıra kursuna gitmektedir.

Andımızdaki türk'üm kelimesini ırkçı bulan da onlardı. malum amına koduğumun kanalında türk bayrağının şekli değişsin mi diye tartışılırken ses etmeyen de onlar.

Bi şarkıyla, bi diziyle türk oldunuz. Bi siktirin gidin amk.
Bundan yaklaşık on sene önce olmayan milliyetçi tipi...
Özel kuvvet uniformalarından khk ile kaldırıldı yetmedi,bir zamanlar böyle idi okullarımızda böyle yazılar asılı idi;

görsel
Şimdide araba stickerlarına,yazılarına karışan itler türemiş biz alfabemiz ile gurur duyarız zira tarihe ışık tutan mihenk taşlarındandır ata yadigarıdır,provoke oluşturmak bir yana kürdün böyle kadim bir alfabesi var ise;üstüne üstlük bir tarafı yiyor ise buyursun yazsın.
hele bir de osmanlıcı versiyonu vardır ki insan neresiyle güleceğini şaşırıyıor.
bence güzel bir şey. Türk milletinin arap kültüründen kurtulup kendi öz kültürünü tekrar hatırlaması gerekiyor. Tarih bilen ve seven birisi için kesinlikle hayranlık duyulacak dönemler.

nereden geri dönüş yaparsak kardır bence.
Kürtlerin delirmesine sebep olurlar genelde.
arabamda sağ arka kelebek camda göktürkçe "türk" yazıyor. bir dayı trafikte anlamını sormuştu, açıkladım mutlu oldu ve kendisinin de yaptıracağını söyledi.. bunu yaptırmayı eziklik olan gören eziğin ta kendisidir heheheh.
(bkz: arabanın arkasına göktürkçe yazı yazdıran ezici tip.)
Rahatsız etmiştir bazı ezikleri.
Bakın olaya hiçbir şekilde ideolojik yaklaşmıyorum ama gerçekten eziklik güzel kardeşlerim.

21.yy dünyasında hâlâ bu tarz davranışlar gösteren insanlar var bir insan, insanlığıyla değilde ırkıyla nereye kadar övünebilir
Bu gerikafalılıktan cehaletten öte bir şey değildir.
Sanki o yazıyı oraya yazmasan türklüğünden ya da kürtlüğünden ya da kemalistliğinden taviz vermiş olcaksın.

Sen gel insanlıktan bir haber ol cahil ol karakterden şereften iyilikten yoksun ol ama türk ol ama kürt ol ama arap ol öyle mi ?
benim arabamın arkasında

göktürkçe

''dinciler ipnedir''

yazıyor.
Ulan siz doblo ya tuğra çektirirken iyi ya?
belki de;

görsel
latinci olmaktan iyidir.
Oruspu çocuklarının zoruna gider.