1. 1.
  Geçenlerde böyle bir yaşanmışlık duydum yakın çevremde. Tam bu muhabbetin üstüne 2 hafta önce ışıklarda bir bayan gelip arabama arkadan vurdu. Daha öncekiler gibi kaçacak zannettim indim aşağıya tamponun anasını bellemiş. Sonra arabasını kenara alıp yanıma geldi "kusura bakmayın hatalı benim ne yapılması gerekiyorsa yapalım" dedi. Telefon numarasını verdi çaldırın dedi. Çaldırdım sonra iyi günler dedik ayrıldık. olabilir mi lan harbiden böyle bir şey ?

  Edit: olmadı.
  Kız sert bir dille abisinin numarasını vermeyi teklif etti eğer abisi ile evlenmek isteyen bayanlar varsa numarasını verebilirim.

  Ben önümdeki kazalara bakıcam artık.
  14 -3 ... le roi
 2. 2.
  olabilir neden olmasın ahahhaa. aşkın kapını nerede, ne zaman, ne şekilde çalacağını bilemezsin ki. ilerde çocuklarınıza anlatabileceğiniz hoş bir tanışma öyküsü ahahah. ama bana kalırsa bunu düşünmüş olman kadından etkilendiğini de gösteriyor.

  editorus: bu başlık sol frame'dan inmez.
  13 -2 ... guzelbircadi
 3. 3.
  -evleniyorum!
  +noooldu lan, aşık mı oldun?
  +çarpıldım amk!
  18 ... la fondoten
 4. 5.
  Neden olmasın, olabilir. Burası türkiye nasibin nereden geleceği hiç belli olmaz. Bazen arkadan gelir çarpar. Hintten bile gelebiliyorsa.

  Bak hazır ne yapılması gerekiyorsa demiş. Kırılan tampon yerine yenisi gelir ama ya kırılan kalbim ne olacak gibi bir girizgah yapmayın odunu kafaya yersiniz. Bi zarf atın, kendini belli eder. Araç serviste tamirdeyken bi bahane uydurun çaya davet edin v.b. arkası gelir.
  1 -1 ... ba ba ba black aquila
 5. 6.
  ve birden uyandım, arabam tamircideydi ve otobüse yetişmem için yataktan hemen kalkmak zorundaydım.
  -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 6. 7.
  Evlenmek icin bile arabami kimseye vuramam. Kasko sigorta cok pahali cikiyor sonra.
  11 ... bik bik
 7. 8.
  önemli değil bayan, sizin arabanızın masraflarını da ben ödeyebilir miyim ? deseydin bile böyle bir ihtimal çok zor. zira bayanlar bunu bildiklerinden üç beş cilve ile kendi masrafını da sana kitleyebilirdi. yinede şanslısın. senin gibi bir abazayı yolan kadın çok olur.
  1 -2 ... sky dancer
 8. 9.
  Türk dizilerine fazla kaptırmışsın kendini.
  2 -1 ... rain3
 9. 10.
  (bkz: kader)
  -1 ... zayice
 10. 11.
  Arabayı yaptır, masrafını ödet. Ben de teşekkür için bi kahve ısmarlayayım size. En sorunsuz çarpılmam bu oldu de.
  1 ... valeria kandinsky