1. 1.
  genelde isinmak ve kafa dinlemek icin ozel olarak bu yerleri secen enseci kedi toplulugunun bir uyesidir.Bazen kendilerinin farkinda olmadan arabaniza saklanip arabanin hareket etmesiyle viyaklamalari meshurdur.
  4 ... vermilion
 2. 2.
  kış aylarında dert olur bu kediler. acaba orda mı, motor çalışınca yanar mı, yanarsa kokar mı gibi bi dolu hayalgücü ürününe başrol olurlar. yataktan yeni kalkmış, işe gitmek üzere olan bünyenin kaputa bir-iki vurmasıyla sefasından uzaklaşıp sokaklara dönmek zorunda kalan çöplük krallarıdır kendileri.
  5 ... nobrankisi
 3. 3.
  hanım- latif arabanın motorundan sesler geliyor bir baksana.
  bey- (bkz: kedidir kedi)
  4 -1 ... pafküf
 4. 4.
  haşlanmış kedi
  kızarmış kedi
  az pişmiş kedi..

  (bkz: ay kıyamam)
  5 ... aangelicaa
 5. 5.
  (bkz: harakiri)
  2 ... old times
 6. 6.
  kayış koparanı da vardır. hayır sen kendi kayışını kopardın benim arabamın kayışından ne istiyorsun?
  2 ... the kene
 7. 7.
  çıkarabilmek için sıkı bir konsantrasyon, çeviklik ve koordine bir ekip çalışması gerekir, tam bir karın ağrısıdır. kaputu açarsınız, su sıkarsınız şanzımana tekerlek üstüne kaçar, normalde bir kilometre öteden kokusunu alacağı ciğeri getirirsiniz yüzüne bakmaz.
  2 ... guardian of midgard
 8. 8.
  arabanın motoruna saklanan kedi
  6 ... emre fosforoglu
 9. 9.
  Hiç bir Allah'ın kulu (ben dahil) araba kaputuna vurup da canlı var mı diye kontrol etmez. Aynısı benim de başıma gelmedi değil, tek farkla. Benimkiler kedi değil, bildiğin depo faresiydi. Onlara da üzülmedim zaten, giden 110 lira daha fazla acıttı içimi.
  3 -4 ... asi horoz
 10. 10.
  Benim de şahsen aklıma gelen bişey değildir kaputa vurmak falan.. Bir hatırlarım iki.. Sonra yine unuturum.. O yüzden, Allah korusun diyebilirim ancak, yazık çünkü bakamadım bile yukarıdaki fotoğrafa..
  3 ... rainfall