1. 1.
  Muğlanın fethiye ilçesinde yaşanmış bir olaydır. Allah belanı versin. Videoyu yayabildiğimiz kadar yayalım. Şikayet edebildiğimiz kadar şikayet edelim. Cezasız kalmamalı bu şerefsizler.

  Video : https://dai.ly/x6q9y00

  arabanın arkasında köpeği sürükleyen orospu çocuğu

  Edit : neden 3 eksi aldı bu entry. Merak ediyorum...
  21 -12 ... gethere
 2. 2.
  Vicdansız orospu çocuğu. Ne kadar küfür etsek az bu şerefsize. Allah a havale ediyorum. Buna benim diceklerim, yapcaklarım az kalır.
  5 -1 ... komple satilik teori
 3. 3.
  Ağız dolusu sövmek istediğim insanımsı.

  Umarım para ödeyerek kurtulmaz.
  6 ... howl
 4. 4.
  `https://www.yeniakit.com....yle-surukledi-497840.html`

  yakalandığına dair.

  para ödeyerek kurtulacaktır, umarım tedavi altına alınan hayvancık düzgün birinin elinde sürdürür bundan sonraki hayatını.
  5 -1 ... depoccu
 5. 5.
  aynı yöntemle ölene kadar sürüklenmesi gereken pislik.
  9 -1 ... rasta
 6. 6.
  Yeter artık dedirten ruh hastası. Kedilerden, köpeklerden, çocuklardan, savunmasız canlılardan ne istiyorlar gerçekten aklım almıyor. Her seferinde bu son olsun artık bitsin diyoruz ama daha kötülerini yapmaya devam ediyorlar. Bu tarz şeylerin cezasının sosyal medyada birkaç günlük linçten öteye geçmediği, vadedilen caydırıcı cezaların verilmediği sürece hiçbir şeyin de değişeceği yok. Olan sadece o zavallılara oluyor.
  8 ... darulmihen
 7. 7.
  bu manyakların hayvanlarla alıp veremedikleri ne bilmiyorum ama şundan eminim ki yasalardan korkmasalar aynısını insanlara da yaparlar.

  psikolojileri bozuk bu insanların ve rehabilitasyon merkezlerine kapatılmaları gerekiyor.
  hayvana işkence yapanla, bi bebeğe, bi yaşlıya, bi insana işkence yapan arasında büyük farklar yok.
  8 -1 ... fennafillah
 8. 8.
  Mahsus mu yapıyorsunuz lan kansız piçkuruları.
  3 ... atlant isten gelenadam
 9. 9.
  Videoda her şey net. Birkaç saat içinde bulunabilir bu orospu çocuğu. Hayvanlara dair yasa yok mok diye bir şey anlamıyorum ben. Bu orospu çocuğu ruh hastasının ibretialem olması için ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması lazım. Hayvana böyle bir şey yapan bir adet orospu çocuğu fırsatını ve kaosu bulduğunda kim bilir insana ne yapar. Allah inancım yok ama olur da varsa Allah, ben yanmaya razıyım inançsızlığım yüzünden, bunlar da çeksinler. Bunların türlü türlü eziyet görmeleri lazım. Ben bundan zevk alırım. Bana verseler tek bir an acımadan sabaha kadar döverim bu orospu çocuğunu. Orospu çocuğu. Senin damarından akan kanı damla damla sikeyim. içimden bir şeyler aktı izlerken. Soyunu sopunu evveyatını cibiliyetini sikeyim.
  21 -12 ... t i b b
 10. 10.
  orosbu çocuğu lafı az kalır bu başka bir şey artık.

  bir insan nasıl bu kadar rahat olur ya?

  https://twitter.com/richi.../1022509998058946560?s=20
  6 ... kagit helva