1. 40.
    Doğuranını z.kiim! Çok kızdım.
    1 ... fikrimfirarda
  2. 39.
    Cinayetten tutuklanması gerek. Çarptığı kadını öldürmüş oldu sonuçta.
    3 ... zenci forvet
  3. 38.
    şok geçirdiği için olabilir mi? uzman birinin bilgisine başvurmak gerek. o an bir insana çarpıtığı için şok etksi olabilir mi?
    -2 ... gamble
  4. 37.
    ölene allah rahmet eylesin,

arabası için sızlanana da rabbimden biraz vicdan ve temel insani duyguları nasib etmesini diliyorum.

arabanla birine kaza ile çarptığın zaman, arabanın değil kaza ile çarptığın kişinin derdine düşeceksin ki tam olarak insan olasın.
    5 ... gogocu
  5. 36.
    Klasik türk kızı. Birde bununla evlendiğini düşün. Evlerden ırak. Hep söylerim; kızlar da askerlik yapmalı. Hayatın gerçeklerini görsünler.
    ... cikolatalidonut
  6. 35.
    ağbi ben hep söylerim şu ülkenin nüfusunu yariya indirin

yemin ediyorum 30~ 40 milyonu silsek nufustan ışte o zaman süper güç oluruz..

basta da böyle tipler.
    7 ... leonking34
  7. 33.
    normal çok normal hemde, yıllarca pompala bireyciliği, tüketim kültürünü, şiddeti sonra ortaya çıkan nesli bunlar nerden çıktı amk diye yargıla.
    al işte küççük amerika olduk daha ne istiyoruz, bisssst olup gidelim lütfen hep beraber.
    1 ... mavraci
  8. 32.
    Yok mu sunu surundurecek bir avukat veya savci dedigim insanimsi.
    1 ... doblocu eniste
  9. 31.
    Dünyadaki en iğrenç insan modeli budur belki de. Kimin haklı olup olmadığı hiç önemli değil. Sen bir insana çarpmışsın arabamı ne hale getirdi diye malın için ağlıyorsun. Dilerim o canından çok sevdiğin dünya malın mezarın olur.
    2 ... en sevdigi renk mor olan
  10. 30.
    duygu sömürüsüdür.
    ... halkaliseker