1. 1.
    Günümüz dünyasında insanlığın, vicdani duyguların ne hale geldiğini gösteren, Aksaray'da yolun karşısına geçmeye çalışan kadın yayaya otomobiliyle çarparak ağır yaralayan ve akabinde çarptığı insanı değil de aracını düşünen sürücü.
    (0:07 ve 0:10 saniyeler arasında " arabamı ne hale getirdi baba yaa ")
    https://video.uludagsozluk.com/v/arabamı-ne-hale-getirdi-deyip-gözyaşı-döken-kadın-177502/

http://www.sondakika.com/...urucu-otomobili-11946979/
    çarptığı zavallı kadın.
    arabamı ne hale getirdi deyip gözyaşı döken kadın
    27 -4 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  2. 2.
    bir kişinin de çıkıp "sen ne konuşuyon la değişik" deyip hafiften silkelemediği kadındır.

arabamı ne hale getirdi deyip gözyaşı döken kadın

yazık lan. arabaya sokayım verirsin servise 2-3 bin liraya toparlarlar. o kadını fiziken eski haline getirsen bile ruhunu nasıl düzelteceksin.
    38 -7 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Bir süre gözaltında tutulduktan sonra serbest kalacak bu “kadın”.

çarptığının yaşayıp yaşamayacağı bile belli değil.

Bakın çok açık söylüyorum “arabamı ne hale getirdi” diye ağlayan bu kadın yaşamayı haketmiyor.

Vicdanı ölmüş birinin bedeni de ruhu da bu dünyaya fazla.
    31 -7 ... frekans
  4. 4.
    Sikeyim arabanın tekerini senin.

Vicdan yoksunu.
    21 -5 ... consigliere
  5. 5.
    şokun etkisi olsa gerek diyeceğim, şoka giren başkalarına ayıp olacak haberi. yalnız girmişse girdiği şoku sikeyim bunun.
    12 -1 ... kali ma shakti de
  6. 6.
    Kötü niyetli bir habercinin kurbanı da olmuş olabilir. Neden olmasın. Çokça da oluyor. Şokta olan birinin sarf edeceği söz gibi geldi bana.
    5 -10 ... ngark
  7. 7.
    kaza yapan oğluna "bura hastahane mi lan mına kodumun oğlu" diyen adamı akla getirmiştir.
    toplum olarak mal mülk insan hayatından önemli.
    5 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    Bu zamana kadar yakınını kaybetmemiş olduğunu düşündüğüm sürücünün yaptığı üzücü eylem.
    eğer çarptığı kadının ölmesi sonucu; çocukları, kocası hatta hatta yaşıyor olma olasılığı olan anne, babasının nasıl bir acı çekeceğini düşünseydi eğer veyahut yaşasaydı böyle iğrenç bir şekilde gündeme gelmezdi.
    3 ... esir selim esir
  9. 9.
    Bir ay önce akan otobanda önümdeki aracın önüne yaya çıktı. Durmak için çaba sarfetse de olmadı ne yazık ki, kaza yaptı. Takip mesafesini koruduğum için onlara çarpmadan durabildim. ilkyardımcı olduğum için yaralıya müdahale ettim ancak yapılacak çok bir şey yoktu, kalp masajı işe yaramadı. Sonrasında aracın içerisindeki sürücüye koştum. Şoka girmişti, kendisi de yaralıydı ancak çarptığı adamı soruyordu. Şoka giren çok “insan” gördüm, ancak böylesi insanlıktan çıkmışını ilk defa görüyorum. Bunun şokla ilgisi yok, ne yazık ki yok, keşke olsa.
    16 -2 ... dibi dibi rek
  10. 10.
    Vicdansız kadındır.

Arabası kendisinden daha değerli olan bir insan için bir kelime daha harcamam.
    6 ... cicekli siirler bayim