bugün

kedilerin mallığındandır. 60la ilerlerken 5 metre önünden yola fırlayınca şoför ne yapsın kediyi ezmeyim diye duvara girip kendini mi öldürsün ters şeride girip karşıdan gelene mi çarpsın. içip içip yola atlıyor şerefsizler sonra arabadaki adam suçlu oluyor. kedi duyarınızı siksinler. evet. teşekkürler.
hiç kedi ezmedim ama çok kedim başka arabalar tarafından ezildi, bazıları gözlerimin önünde öldü. ara sokaklardan, çöp konteynerlerinin yanından geçerken hızımı azaltıp durabileceğim bir yol bulmaya çalışıyorum. bazen hiç ummadığınız bir yerden ok gibi fırlıyorlar ve ölüyorlar. siz yine de olabildiğince dikkatli olun.
arabalar değil yine insanlar eziyor bence. insan gibi sürseler, en azından yaralanarak kediler tedavi ettirilebilirler.
Dikkatli olmak lazım, yetenekli isen araba kullan, Ben hic bulasmadim mesela kendimi Biliyorum.
sokak arasında bile 50 km hızla giden araçlar oldukça sadece kediler değil tüm canlıların hayatları tehlike altında.
bu milletin birazcık kültür seviyesi olsa, yollardaki hız kesici tümsekler olmazdı. hız kesici tümseklere kadar son hız gelip orada yavaşlayıp daha sonra son gaz devam ediyorlar. davar çomarları
Kardeşim ezmese manevra yapsa, karısı çoluğu çocuğu kendi ölecek napsın kedi köpek yola fırladıysa.
sokakta kedi mi kaldı ki?
Doğal bir durumdur. Ulan trafik kurallarına uymaya çalışıyoruz zaten bir de kedileri ezmemeye mi dikkat edeceğiz?
büyük şehirlerde doğal bir durumdur. trafiğe atlamamalılar. aynen.
güncel Önemli Başlıklar