bugün

devletin yeni politikası herşey para ver kurtul.
gereklidir. dikkat dağıtır. külü düşürüp ona bakarken kazayla burun buruna gelmişliğim var. direk sigarayı düşürdüğünde sen düşün.

hee tabi bu ara kontroller çok sıkı. her yerde radar. her yerde çevirmeler. devlet bütçesinde açık var. bir şekilde kapanması lazım. dikkatli olun.
asla uygulanamayacak uygulamadır. biri arabama gelicekde elimdeki sigarayı söndürdürtüp bana ceza yazıcak. sigarayla birlikte sikerim aq.
Alkol yasağıyla kıyaslanıp,gereksiz bulunması anlamsız olan yasaktır.
afedersiniz sikimde bile olmayan uygulama, ozaman direksiyondayken dışardaki veya başka bir araçtaki karıya bakmanında cezası olsun sonuçta daha tehlikeli.
devlet kısaca diyor ki biz sizi bir şekilde sikeceğiz öyle ya da böyle, bunlarda çok dikkat çekmesin diye uydurduğumuz bahaneler.
benim arabada geçerli olan bir ceza değil. arabamda sigara içenin tekme tokat cezası var.
suriyeli teröristlere daha fazla kaynak yaratma çabasıdır. daha bunlar başlangıçtır.
istanbul trafiginde insanlarin birbirini oldurmesi icin herkese verilmis bir davetiyedir.
+ arabada sigara içiyormuşşunuz içtirtmeem
+ arabada telefonla konuşuyormuşsunuz konuşturtmaam
+ götünüze don giyiyormuşsunuz giydirtmem
peki arabada hamburger, pide, patates kızartması yemek ne olacak? sırada onlar da var mı? bak seks yapmaya hiç girmiyorum dikkatini çektiyse.
arabaların küllük fonksiyonlarını ilk kez kullandıracak uygulama.yani onu kullanıp içersem kim görebilip yakalayacak beni ?
güncel Önemli Başlıklar