bugün

en büyük iki hobinin karışımıdır. takılır favori müzikler ve ritim tutulur gaz fren şanzıman halim dumanla. ve hayatın anlamı tezahür eder.
kimisi müzik değilde müzük dinler. angaralı turgut ve muadilleri.
çok gaz bir şarkı dinlenildiğinde,aynı hızla arabanın da gazına basılırsa eğer kaza oranı %1500 artabilir.*****
yüksek sesle gerçekleştirildiğinde "kro amk" damgası yenilesi eylem.
Alışınca fari acmadan radyoyu aciyorsun.
Özellikle geceleri trafik olmadığı zaman çok sevdiğim eylem.Bomboş bir yol, sarı ışıklar altında gözünün önünde durmadan değişen görüntüler ve hoş bir müzik.
Daha ne istenilir ki?
Bir de yan tarafta akaryakıta gelen son dakika zamlarını okuyan arkadaş olsa fena olmaz. Sonra alo baba olmasın diye yani...
az sonra köfte ekmek için yollara düştüğümde yapacağımdır.

hatta meraklısına main track olarak : https://youtu.be/MV_3Dpw-BRY
şöyle uzun hareketli bi video olsa da indirsek ya da bi site bulsak ordan şeytsek.
elimdekileri ezberledim artık. hangi şarkıdan sonra hangisi gelecek biliyorum.
Bu eylem beni çok derin hayallere sarıyor.
Sanki aklımdan geçen her şey için bana bir umut ve motive oluyor. Ama arabadan indiğimde onları hatırlamıyorum bile. ilginç.
Yolculukta müthiş oluyor yol çabucak bitiyor .
Dikkatimi dağıtıyor çünkü ben çalınan o müzikle kendi hayal dünyama geçiş yapıyorum ..
orhan gencebay - batsın bu dünya.
Kekolayn bir eylem.
Konsantrasyonum bozulur diye yapmadığımdır acemiyim daha.
neden bilmiyorum ama bangır bangır , yüksek sesle dinleyenlerden nefret ediyorum . galiba sese karşı hassasiyetim var .

alttan alttan çalacak o müzik . arabayı sürerken kafanı dinlendirecek , dikkatini bozmayacak .
iyi bir şöför her zaman motorun da sesini duyacak kadar açmalıdır. Kafası güzel olanlar patlak haporlör son ses devam edebilir.
en sevdiğim şeydir.
S*kerim bundan sonra kendi arabamda kendimi dinlicem. Demet akalın mı dinleyim aq?