1. 1.
    Bi bitin artık arkadaşım, vallahtır bıktık. Hayır hepsi benim mi arkadaşım bilmiyorum ki.

Arabası olan insanlardır.

Edit: şişşşttt burdalar.
    4 -3 ... emma bovary
  2. 2.
    ilk kez izleyen biri için 'sonunda komik bir şey olacak galiba' hissiyatı uyandırır. Sonuna kadar izletir ve hayalkırıklığı ile biter..
    1 -1 ... circumstances
  3. 3.
    bir kaç kere yapıyorsa tamamdır da her yolculukta bunu yapması artık böğaaaak getirir, unf + block + report sebebidir. *
    2 ... ucgende alan
  4. 4.
    eskiden biraz havalıydı bari. adamlar otobanda tofaşla yardırırken ibreyi videoya alıp facebook'a falan atardı. iyiydi. sonra bokunu çıkardılar.
    2 ... kaia
  5. 5.
    Salak insandır.
    Bakın benim arabam var demenin Bir başka yoludur.
    1 -1 ... fatihinfedaisi
  6. 6.
    Amacı hala anlasilamamistir.
    2 -1 ... abi kos arabada ne var
  7. 7.
    Götünüze giren çıkan ney? Bakmayın o zaman amk allah parmak vermiş değiştir diye.
    2 -12 ... senella
  8. 8.
    Hastalık herhalde. Benim arkadaşlar akrabalarda da var biraz. Arabaya binmeden telefonları toplayıp torpido gözüne atıyorum.
    1 ... alpenglow
  9. 9.
    instagram'da artık storylere bakmama sebebidir. keşke görgü de parayla satın alınabilse diye düşündürür.
    3 ... murebbeyemeyenmurebbiye
  10. 10.
    Görgüymüş sen sıçtığına kadar çek görgü deme adam sevdiği müziği arabasında dinlerken atsın görgüsüzlük olsun, akıl sağlığın yerinde mi? Ya da bu zeka ağır gelmiyor mu sana kullanmak için?
    -8 ... senella