bugün

her türlü küfürü hakedenlerdir. hele hele boydan boya çizenler yok mu!
Kaskoya da girmeyen hareket, yapani umArim gormem yoksa kendisi icin kotu olur.
genelde arabasını çizdikleri kişi için aynı duyguları besleyen orospu çocuklarıdır.
20 cm ye kadar mini onarımdan yaptırabilirsiniz, hem kaskoyuda bozmazsınız.
Ford fiesta 2009'un tasarımını abd'deki fabrikasında çalışan türk temizlik işçisinin yaptığı gerçeğini düşünürsek parayı kırmanın yolunu keşfetmek üzere olan oruspu çocuğudur diyebiliriz. Öylesine çizdiği tasarımlar keşfedildi ve adam köşeyi döndü.
anaokulunda pek çok çocuğun kağıda, pastel boyayla çizdiği şeydir. orospu çocuğu ağır olmadı mı şimdi? ühühühü.
Ressam olabilirler. Ben de az önce cin ali çizdim.
ilkokul ve -hala o psikolojinden kurtulamadıysa- lise yıllarının erkekler tarafından başlatılan akımıdır. her zaman çok güzel çizenler olur ve arkadaşları o kağıtları isteyerek ya odasına asar ya da şeffaf dosyaya koyar.
sevilmeyen hocaların arabalarını çizerler.
çöpçü, hurdacı tayfasıdır. ellerindeki çöp arabaları ile otomobillerin arasından futursuzca geçtikleri anda oluşur. mahallede oynayan biskletli çocuklarda aynı eylemin baş mimarlarındandır.
çizilmeyi hakeden orospu çocuklarıdır. neticelerini çizeceksin ki anlasınlar. *
genellikle fakir olup, varoş bölgelerdeki evlerinden şehre inen ve lüks arabaları çizen orospu çocuklarıdır. yanında iki arkadaşı varsa önüne çıkan her türlü engeli aşabileceğini düşünür; tek ise götüm götüm kaçar. tatlı su delikanlısıdır.
Bana da dadanmışlardır. Hem de ufacık kız çocukları. Dövsen dövülmez, kızsam kızılmaz. Bunlara karşı ne gibi bir hukuki işlem yapılabilir? Kamera kayıtları mevcut. Tam net olmasa da arabanın kapısıyla uğraştıkları açık. Bunların ailelerine dava açabilir miyim? Avukat arkadaşların yardımını bekliyorum.
Resim olarak çizen sandım önyargı yaptım hafiften sövdüm dostum kusura bakma.
Bi kaç ay icinde arabayı almayı dusunuyorum ve bahsi geçen konu benim araba konusundaki en büyük tedirginligim. En mantıklısı otopark olacak galiba.

Edit: çizmeyin allahtan korkun vicdansızlar.
Paint'te ciziyorlarsa sorun yok m belki ilerde bob ross olur. Sanata ve sanatçıya hiç sayginiz yok amk.
Alayı mal mülk düşmanı, kıskanç tiplerdir. Mesela aracınızı lüks bi semtte kimse çizmez çünkü ordakiler de çalışmış ve her şeyini kazanmış insanlardır ancak bu varoş semtlerdeki sürekli fakir edebiyatı yapan piçler acımaz çizer arabaları, evlerin camını falan kırar.

Hiçbi zaman zarar verdiğiniz o araçlara binemeyeceksiniz. Ne siz ne çocuklarınız. Çünkü kıskanç, üretmeyen asalaklarsınız. Öyle millete imrenip geberip gideceksiniz.
başlığı ilk okuduğumda araba resmi çizmek olarak anlayıp sövücektim ama ebtryleri okuyunca anlayabildim evet hepsini teker teker mikertmek lazım daha 3 yıllık arabayı 20 yıldır terkedilmiş gibi göstertmesini sağladılar artık.
istediği kadar kural ihlali yapılsın , çizen kişi suçludur.
hakediyorsa içilebilir.
işte o orospu çocuğu.

görsel
son of bitch olan ghettolardır.

dolmuşları çizilse hemen tepkilerini gösterirler ama.
hayatımda gördüğüm en saçma hareket.

ulan neden yapılır hala anlamıyorum.

çekemiyorsan söyle kardeş.

ya da gel gücün yetiyorsa bana saldır nedir araba ile alıp verememen?

almanyadan amcam geldiğinde arabasını bana bıraktı kendileri babamlar ile beraber takılacakları için.

ayıptır söylemesi bmw 5.30 2015ti araç.

ulan karaktersizin biri hemde resmi daire içinde çizmiş arabayı.

allahtan kamera var bulduk adamı.

ödettim.

ama ne var yani.
Otomotiv Mühendisliği okuyan orospu çocuklarıdır .