1. 1.
  en mantıklı olanı yapmaktır. sırf bunun için motor ehliyeti alacağım 10 bine dibine kadar güvenip uzun yola çıkabileceğin motorlar var en temizinden almak gerek. arabanın parkı vizesi cartı curtu bir yığın iş.
  ... meruem
 2. 2.
  motor her konuda avantajlı olsa da tehlikeli olması göz korkutur. Siz bütün kurallara uysanız bile biri gelip yolun ortasında kapısını açtığında ya da önünüze kırdığında yapacak bir şeyiniz yoktur. eğer kısa mesafede ya da trafiği olmayan yerlerde kullanacaksanız ancak o zaman tavsiye ederim.
  1 ... lennonvari
 3. 3.
  trafik açısından mantıklı ama biz 4 teker üzerinde gitmeye korkuyoruz bunlar nasıl biniyor diye düşündürmüyor değil.
  1 ... someserenity
 4. 4.
  araba yerine motorsiklet almak
  az tehlikelisi için buyrun yazar kardeshler.
  2 ... meruem
 5. 5.
  bir süre sonra tersi gerçekleştirilecek eylem. ileri düzey sürüş eğitimleri, orta sınıf bir motor parası tutarında tam koruma ekipmanları, hız limitlerini zorlamadan, kurallara azami gayretle uyularak yapılan bir sürüş.. sonuç ? arkadan makas atarak gelen bir arabanın çarpması ve ömür boyu çekmek zorunda kaldığım diz ağrıları. trafikte yeterli bilinç oluşmadan binilmesini tavsiye etmiyorum. uzun bir süre de oluşacağını düşünmüyorum. bu arada köprüden geçerken kaskın vizöründen giren rüzgar çok özleniyor çok. versene anahtarı bi gidip geleyim.
  ... yalnizolmayankurt
 6. 6.
  iLHAN ŞEŞEN'iN YEĞENi BiR MOTORSiKLET KAZASINDAN DOLAYI HASTANEYE GiTiTiĞiNDE DOKTORUN " BAK,YiNE BiR SERSERi KAZA GEÇiRMiŞ" DEDiĞiNi SONRA i.ŞEŞEN'iN YEĞENi OLDUĞUNU ÖĞRENDiĞi ZAMAN ÖZÜR DiLEDiĞiNi i.ŞEŞENiN KENDi AĞZINDAN DUYMUŞTUM.iŞTE MOTORSiKLET KULLANANLARA ÖN YARGILI BAKIŞ TARZINDAN BiR ÖRNEK. TAHSiLLi DEDiĞiMiZ CANIMIZI EMANET ETTiĞiMiZ DOKTOR, MOTORSiKLETLiLERE BÖYLE BAKARSA TRAFiK AYILARI NASIL BAKAR ONU YÜCE TAKDiRLERiNiZE BIRAKIYORUM.
  ... kurtkedisi
 7. 7.
  araba yerine motorsiklet almak

  Seneye bundan alacağım kendime. Nostaljik nostaljik gezeceğim.
  7 ... sembuseklicorba