bugün

hayatta en cok musgule dusulebilecek durum. sirf bunun icin adam tutmak gerekir. hatta bu is icin verilen para ziyan degildir cunku sonucunda kazalar meydana gelebiliyor. simdi arka taraflarda homurtular duyuyorum, on siralarda ise kiprasmalar var "sofor tutsana diyerekten". sofor tutmak anlamsizdir cunku o kadar para dokup aldigim arabayi niye baskasina kullandirtayim. simarikliktan baska bir sey degildir.
ehliyetin alındıği ilk zamanlarda bunu yapmak imkansızdır, olağan üstü tehlikeli bir olay gibi gelir insana. tabi zaman geçer ve siz de acemilikten profesyonelliğe yakınlaşırsınız, kontrolünüzün altindadir her sey. artik sigara içerken kahvenizi bile yudumlarsınız.
süper zevk veren eylemdir. acemiler için geçerli değildir, kazaya sebebiyet verebilir. usta olmuş kişiler zaten bu eylemi gerçekleştirir.
+benim baba araba kullanırken sigara içiyor. senin ki içemez ya hıh.
-ahahahaha... benim ki rakılı nargile içiyor oğlum.
+!?
minibüsçülerin asla vazgeçemeyeceği eylem.
sigara
sakız
gözlük v.s. bazılarının vaz geçilmezi...
kendi arabamı aldığımda yapacağım ilk eylem.
üfffff birde tam gün batımında jimi hendrix çalıyosa tadınan yenmez.
yasaklanmıştır. cezası da vardır. 88 tl.

http://gundem.milliyet.co...detay/1766514/default.htm
hiçbir zaman keyif alamadığım hareket. yapamadığımdan değilde, içilen sigaranın külleri aralık camdan gelen rüzgarla arabanın içine falan düşüyor ki ben ona gelemem. araba candır-canandır.
Yasaklayın şunu, kazaların azaldığını göreceksiniz.
En başta direksiyon hakimiyetini kaybediyorsunuz, bu bir örnek. Bunun gibi onlarca örnek var.

Şu "ama çok keyifli yia" diyen tiplere bir sorum var, "ehliyet sınavınızda arkada komisyon dururken sigara içtiniz mi?" evet bende bir zamanlar hem sigara içip hem araba kullanırdım ama "teh li ke li" bunun bilincinde olun. Aksi halde hastanede yatarken nikotin bandını bir tarafınıza yapılışı halde bulursunuz.
Keyfi cok baska ama arabanin anasini belliyor.
Eğer sigara sadece ağızda kalırsa sorun edilmeyecek durumdur.
görsel
O an maniti izlemek en güzeli.
Zevkli aktivitedir
görsel