1. 1.
  Merhaba sözlük. Araba kullanmaya başladım gibi 5 gündür falan yavaştan başladım. Siz nasıl öğrendiniz. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız.
  ... drdex
 2. 2.
  Köy yollarında babam ve ağabeyim ne derse yaparak. Sonra ara sıra geceleri arabayı kaçırarak. Ehliyetim yokken bir de ufak bir kaza yapmıştım. O olaydan sonra dikkatli kullanmayı da öğrendim. Evet. Tşk. Hayırlı forumlar.
  5 -1 ... baba kreyzi
 3. 3.
  Araba bana ait olmadığı için maalesef izinsiz alamıyorum. Güven sorunu oluşacağı için de yanımda kimse yokken süremem. Araba kaçırma işi nakavt
  2 ... drdex
 4. 4.
  araba kullanmayı en iyi köyde öğrenirsiniz. dedenizin tofaşıyla deli gibi vitesi ata ata direksiyonu çevirirken aynı zamanda kasları güçlendire güçlendire öğrenirsiniz.
  3 ... haminin sag ayagi
 5. 5.
  Kendi kendime, aldim arabami Hoyrat sekilde kullandim.
  1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
 6. 6.
  Dedemin brodway’ini çalıp duvarlara vura vura öğrendim.
  2 ... tilkimelih
 7. 7.
  Sağda bir duvar var mesela ben o duvara çarpar mıyım ne kadar yakınlaşmam lazım onu hesaplayamıyorum.
  -1 ... drdex
 8. 8.
  Köy yolunda öğrendik. Sonra şehire gittik baktık heryer araba. Işık falan var şaşırdık tabi millet farklı renk yanınca bişeyler yapıyor. Köyde ışık mı var bomboş bas geç. Yayalar geçerken üstüne falan sürdüm ben ne bileyim biz köyde ineklerin üstüne sürerdik onlarda kenara geçer di. Ama yayalar geçmiyor küfür ediyorlar dı. Neyse ki geçti gitti.
  6 -2 ... napacuhh
 9. 9.
  955 cc 90 model citroen de vitesi geçmezdi namussuzun. yokuşu falan sormayın ehliyet alırken 2015 te allahtan peder bey yeniledi arabayı. yoksa alamazdık o ehliyeti.
  2 ... turgutuyarindizeleriyiz
 10. 10.
  Kursta öğrenen bi tek benim sanırım. Bence en doğrusu ve sağlıklısı yanlış şeyler öğrenmeden işi bunu öğretmek olan insanlardan öğrenmektir.
  8 -1 ... neler de bilirmis bu