bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Sonucu arabayı kaçırmaktır. Öğrendiğindede madem öğretmedin bende kendim öğrenirim diyerek cevap verilir ve bi sol kroşe yenir.
  1 ... mistik maymun
 2. 2.
  Araba kullanmayı öğretirken bağıran çağıran babadan iyidir.
  1 ... sekhmet07
 3. 3.
  arabayı bir yere tosladığınızda öğretmeye karar verecek babadır. az saksıyı kullanın.
  2 ... mecburi istikamet
 4. 4.
  babamdır. ben 22 abim 25 yaşında aldı ehliyetini. hadi beni geç, bu düşünceye karşıyım ama kız öğrenmese de olur de hadi bu sefer. millet hesaplayıp tam sınav gününü 18 in dolduğu güne getiriyorlar. peki neden öğretmedi? neyse.. siktir edin ya.

  şimdi de diyor ki gel sür, unutursun. senin arabana bineni s.ks.nler. kendi arabamı alınca üç beş gün kursa gider sürerim yine, kimse de karışamaz.

  az kaldı sözlük. çok az kaldı.

  bu arada ben çok güçlü bir insanım. gerçekten bak.böyle sızlanıyor, ağlıyor tipi gibi oluyor buraya yazdıkça ama iddia ediyorum şunu okuyacak, hatta görme ihtimali olan insanların %80 i dayanamazdı. işe başladığım gün hönküre hönküre ağlayacağım kendi evimde. sonra yeni bi hayat kuracağım kendime. ve çok ama çok güzel olacak her şey.
  20 -3 ... valeria kandinsky
 5. 5.
  şüphesiz akıllara ilk gelen şu efsane babadır.

  https://www.youtube.com/watch?v=eBIzDhPHiag+
  2 ... serdarsl06
 6. 6.
  Babamdır, müteşekkirim. Çünkü işi araba öğretmek olmayan adam araba öğretemez. ispatlanmıştır, kursa üç arkadaş yazılmıştık. Birinin babası kursun sahibiydi öbürü oto sanayi esnafıydı ikisi de arabanın kurduydu. Sonuç olarak ben ilk sınavımda geçtim onlar ise kaldılar. En iyisi olmuş olur, kurallara dikkat eder usulüne göre öğrenirsiniz. Boşuna uğraşmayın canınız yanar, can yakarsınız.
  ... id est
 7. 7.
  Bana öğretti ama pratik için bayağı zorlamam gerekti.. arkadaşlarım ana yollarda kullanırken benimki site içinde yalvar yakar oturuyordu yan koltuğa.. ilk sürüşlerimde dağa taşa insanın olmadığı yerlere gidiyorduk. O zamanlar kızıyordum ama şu an anlayabiliyorum. Adamın kötü bi niyeti yok ki? Daha bir kaç kere araba kullanmış biriyle çoluk çocuğun arasına dalınmaz. Birini alsan altına sıçtın zaten hapiste yatmasını geçtim vicdan azabı öldürür insanı. O yüzden kızamıyorum kendisine. Canım babam..
  5 ... roott
 8. 8.
  Benim peder. Amk.
  1 ... golgebeyi
 9. 9.
  dövmemek için öğretmemiştir. zaten babadan/anadan direksiyon dersi alınmaz.
  1 ... monk of monkmountain
 10. 10.
  Babamdır. Kendisinin de ehliyeti yok zaten. Benim de ehliyetim olmadı. Olmadığına da sevindim. Nasıl kullanacaktım o arabayı. Ayrıca şoförsüz arabalar gelecek yakında ne olmuş?
  ... lesley mateas