1. 1.
  sırf bu fuar için cep telefonlarını kameralıya upgrade ederler.
  ... i m from absürdistan
 2. 2.
  genelde kıro insanlar topluluğudur ki %90 ı oluşturuyorsa vahim bi durum.
  ... morfin
 3. 3.
  (bkz: türkiye ye mahsus olaylar)
  ... andromedian
 4. 4.
  genelde bunlar araba standlarını gezerken sol gözle mankenin dötü kesmeye calısırken sası olan tiplerdir.
  ... karpuzkabugu
 5. 5.
  (bkz: maltepe sahil gençlik). Birde bunlar kafalarını jole kutusunun içine bandırırlar gitmeden. Mankenleri tavlarız belki dusuncesi...
  ... hendrix
 6. 6.
  hatayı sergideki markalara yüklemek gerektiğine inandığım durum.çünkü öyledirki genelde zaten piyasada,sokaklarda gördüğümüz arabalar gözümüze bir daha sokulmaktadır,mankenler ise allah sahibine bağışlasın dedirten güzellikte olduğundan insanlar tabiki mankenlere gider.normal bir vaziyettir.
  ... isibilenisegitmeyen
 7. 7.
  kadını bir pazarlama ürünü olarak ortaya çıkaranlar kadar kötü insandır. islamiyet kadını eve kapattırıyor gibi asılsız önermelerle islamiyeti kötülemeye çalışanların iş araba, cep telefonu,vs. gibi çoğunluğu erkeklere hitap eden ürünlerde ürünle alakasız bir şekilde dekolte kıyafetli manken bulundurmasına ses çıkarmamalarını anlıyorum(!).

  bir tarafta porsche carreira var diğer tarafta ford transit ve ford standından çıplak manken var, sen porscheyi bırakıp ford standına sırf manken için gidiyorsan çok afedersiniz ama motordan anlamıyorsun * demektir.
  -1 ... kisinin degeri aradigi seydir
 8. 8.
  bu vatandaslarimiz arabalarin fiyatlarini gorunce yanindaki kiz da bu fiyata dahil dimiseklinde espirileriyle ortama renk katarlar.
  ... ayseciginalpellayadoyduguan
 9. 9.
  Sivri zekalı yurdum insanıdır.
  ... dont be cute
 10. 10.
  cep telefonlarının kamerasından bakarak yönünü tayin eden insanlardır. bütün fuarı öyle gezerler ki manken falan kaçırmasınlar.
  ... optio