bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fuara gidenlerin %90 ını oluştururlar
    1 ... mosquito
  2. 2.
    sırf bu fuar için cep telefonlarını kameralıya upgrade ederler.
    ... i m from absürdistan
  3. 3.
    genelde kıro insanlar topluluğudur ki %90 ı oluşturuyorsa vahim bi durum.
    ... morfin
  4. 4.
    (bkz: türkiye ye mahsus olaylar)
    ... andromedian
  5. 5.
    genelde bunlar araba standlarını gezerken sol gözle mankenin dötü kesmeye calısırken sası olan tiplerdir.
    ... karpuzkabugu
  6. 6.
    (bkz: maltepe sahil gençlik). Birde bunlar kafalarını jole kutusunun içine bandırırlar gitmeden. Mankenleri tavlarız belki dusuncesi...
    ... hendrix
  7. 7.
    hatayı sergideki markalara yüklemek gerektiğine inandığım durum.çünkü öyledirki genelde zaten piyasada,sokaklarda gördüğümüz arabalar gözümüze bir daha sokulmaktadır,mankenler ise allah sahibine bağışlasın dedirten güzellikte olduğundan insanlar tabiki mankenlere gider.normal bir vaziyettir.
    ... isibilenisegitmeyen
  8. 8.
    baba- mosquito gel bak araba fuarı varmış gidelim...
    mosquito- tabi baba ii olur.
    anne- ben de geleyim sizinle ailecek gezelim sıkıldım zaten evde...
    baba ve mosquito aynı anda- olmaz !!!
    anne-niye olmasın canım aaa niye istemiyorsunuz beni ?
    baba-yaw araba bu napacaksın orda sen erkek işi...motorlar falan...seninle biz bir gece yemeğe gideriz...hem biletler de pahalıymış...
    anne-ii o zaman...

baba ve mosquito- birbirlerine bakarlar ve *
    2 ... mosquito
  9. 9.
    kadını bir pazarlama ürünü olarak ortaya çıkaranlar kadar kötü insandır. islamiyet kadını eve kapattırıyor gibi asılsız önermelerle islamiyeti kötülemeye çalışanların iş araba, cep telefonu,vs. gibi çoğunluğu erkeklere hitap eden ürünlerde ürünle alakasız bir şekilde dekolte kıyafetli manken bulundurmasına ses çıkarmamalarını anlıyorum(!).

bir tarafta porsche carreira var diğer tarafta ford transit ve ford standından çıplak manken var, sen porscheyi bırakıp ford standına sırf manken için gidiyorsan çok afedersiniz ama motordan anlamıyorsun * demektir.
    -1 ... kisinin degeri aradigi seydir
  10. 10.
    bu vatandaslarimiz arabalarin fiyatlarini gorunce yanindaki kiz da bu fiyata dahil dimiseklinde espirileriyle ortama renk katarlar.
    ... ayseciginalpellayadoyduguan