bugün

-arabanın çalınmasını veya soyulmasını engellemek için arabalara takılan alarmdır.
-ses çıkışı çok kuvvetli olan araba alarmının bazı çeşitlerinde türküler,pop şarkıları ve marşlar çalar.
-bazen arabanın yanından geçmek bile arabanın alarmının çalmasına ve kişinin hırsız damgası yemesine sebep olabilir.
-alarmlar günün her saatinde çalabilir ama yoğunluklu olarak geceleri tüm sokakta yankılanır.çünkü hırsızlar gece iş başı yapar.
-sokakta top oynayan çocukların en büyük can düşmanı,toplarını kesen teyzeler-amcalardan sonra araba alarmlarıdır.
türkiye'de polisin "kusura bakmayın biz sizin malınızın güvenligini saglayamıyoruz" dercesine insanların arabalarına taktırmalarını tavsiye ettikleri zımbırtı
kar yağdığında çocukların eğlenmek için kartopu atarak ötmesine sebebiyet verdikleri, uyku düşmanı güvenlik aygıtı.
lodos'un bi azizliği(!). şiddetli rüzgarın azap veren uğultusunu yaran, arabalardan gelen, tırmalayıcı sesler.
final gecesini zehir eden güvenlik teknolojisi.
telefonumun çalar saatinden sonra nefret ettiğim ses
yaa sabahın köründe acı acı çalan
ortalığı ayağa kaldıran
sadece arabanın sahibini uyandırmayı başaramayan iğrenç şey
amacı kesinlikle hırsızları kaçırmak falan değildir
sadece kedi köpeğin ve mahalleli çocukların eğlence kaynağı
uyku haliyle ettiğim bütün beddua ve küfürleri allahtan sizin deftere kaydını istiyorum haberiniz ola
ey alarmlı araba sahipleri
üflesen,dokunsan çalan alarmlardır.özetle kafayı becerirler.*
gereksiz icattır.ne kadar çalarsa çalsın sahibi asla ne oluyor diye bakmaz.çünkü zamanı gelince susar.
insanın canı bazuka çeker mi arkadaş anlamadım gitti. deli edicek bunlar beni.
gecenin bir yarısı insanı yatagından hoplatan sinir edici gürültü. genellikle heryerde kullanılan hit olmus alarm sesi en sinir bozucusudur durmak bilmez.

`naani naani naani naani
daat daat daat daat
çiyuv çiyuv çiyuv çiyuv
öönt öönt öönt öönt
daadi daadi daadi daadi`
dışarıdaki genel durumu belirtebilir. ya şiddetli bir fırtına söz konusudur ya da her hangi bir canlı iş üstündedir. gecenin geç saatlerinde bu iş üstündelik ya kedi köpeğe ya da ping pong topuyla araba kilidi açmaya çalışan hırsıza en olmadı arabanın sarhoş sahibine aittir.
işte budur: http://www.audiosparx.com...al/ax185231821/287651.asf
not: tıklayınca çalmıyorsa flashget ile indirin.
güncel Önemli Başlıklar