1. 1.
  çomarın harman olduğu bir üniversitede şahit olduğum ülkuçu bir zat. normal bir ülkede 3-4 ideoloji olur lakin koduğumun ülkesinde 1001 türlü ideoloji var.
  8 -12 ... hugo barrett
 2. 2.
  o din arabın dini değil, arabı ıslah etmek için gönderilmiş bir dindir.
  16 -5 ... la fondoten
 3. 2.
  nerden baksan tutarsız ve bi o kadar ahmakça. arap didinmiş, çabalamış din kurmuş sen onun dinini alıp emeğini hiçe sayıyorsun. bunlar çok yanlış şeyler.
  5 -3 ... allah yok din yalan
 4. 3.
  adamların dinini onlardan daha iyi bilmek gibi tuhaf iddialar da içeren eylemdir.

  değişik tabii.
  8 -3 ... antik sarapci
 5. 4.
  islamiyet evrensel bir din olduğu için meydana gelen olaydır. evet araplara gönderilmiştir ancak son dindir ve tüm insanlığa da gönderilmiştir. kitabı son kitap peygamberi son peygamberdir. din kardeşini sevmelisin diye telkinleri vardır ancak sevmek zorundasın şeklinde değildir.

  neden seveyim lan ben arapları ? kendileri dahil insanlığa ne faydaları olmuş peygamberimizden sonraki belki 100 yıldan sonrasında. yanı başlarında insanlar açlıktan ölürken israf ve müsriflik içerisinde yaşayan insanların nesini seveceksin ? medeniyete ayak uydurmazlar medeniyet onlara ayak uydursun isterler topluma entegre olmazlar toplumlar onlara entegre olsun ister kibirliler verdikleri sözleri tutmazlar her fırsatta dostlarına kazık atarlar bizleri müslüman olarak bile görmüyorlar kibirlerinden. neden seveyim nesini seveyim..
  29 -6 ... mel mel bakan gibson
 6. 5.
  napalım yavşak araplar yüzünden din mi değiştirelim?
  13 -1 ... munir bey
 7. 6.
  Yanlı ve art niyetli yorumlama ki lafın gelişi yorum yapacak kapasite yok şahısta gelmiş tespit yapmaya çırpınıyor.
  1 ... ktm li aynasiz
 8. 7.
  Arap Arap ı sevmiyor ki, o koskoca, haşmetli, kudretli, altından tuvalete sıçıp, altından 747 lerle altından bugatti lerle gezen para sıçan adamlar bir tane bile mülteci almadı ya la memleketlerine.
  5 ... venus etkisi
 9. 8.
  islam evrensel ne bileyim ateşe tapma yerel mi amk ne biçim savunma bu.
  islam tabi ki arap dinidir. Onların topraklarından çıkmış, onların diline sahip, önemli karakterleri de hep araptır.
  Arabı sevmeyip onun dinine inanmak tabi ki ironiktir, saçmadır. Peygamber arap bir kere. Nasıl sevmiyorsun? Ya da sevmiyorsan nasıl takip ediyorsun. Her türlü saçma.
  1 ... epidemik makale
 10. 9.
  Batının kültürünü, teknolojisini alıp onlara emperyalist güçler, düşmanlar demek gibi bir şey galiba!
  5 ... malazgirt40