bugün

köçektir.
ara sıra oğlandır.
ara sıra ibnelik yapıyodur.
götünü tokmaklatma heveslisidir.
başlık sonundaki "erkek" kelimesi fazla olmuş.
ara sıra bazı bazıdır.
(bkz: bir hobi olarak kadın kıyafetleri giymek)
(bkz: idolü bülent ersoy olmak)
kendini sevebilen erkektir. Erkekler, doğa kuralları gereği dişilere her zaman çeşitli hisler beslerler. Bunun adı kimi zaman aşk, kimi zaman şehvet, kimi zamansa kıskançlıktır. Bir erkek eğer kadın kıyafeti giyiyorsa bunun bir nedeni vardır... Ne diyorum ben ya? Düpedüz i.nedir.
(bkz: crossdresser)
ed wood'da ve iskenderiye dortlusu'ndeki denizciden bozma yaşlı polis örgütü üyesinde örneklerini gördüğümüz bir farklı kişilik örneğidir.
bastırılmış ibnelik vardır .
eşcinseldir.
baktı çok üstüne geldiler unisex diyip aradan sıyrılan erkektir.
bi kız için "ıyyyyyyyyyyk!!" denilesi bir durumdur.
(bkz: ben ibneyim demenin 100 yolu)
(bkz: mağazada kadın elbisesi denemesi cd erkeğin)

empati yapmaya çalışıyorum ile yırtabilir. empati yapmayı abartmış da denebilir. aslında arap fistanı giyerse hem kadın elbisesi giymiş gibi olacaktır hem de sapık sözünden kurtulacaktır..

bu faaliyetini sadece eşiyle paylaşması gereklidir. hanımı ile aynı vücut yapısındaysa elbisesini giyebilir ama farklı ise yeni giysiler alması gerekecektir. bacak kıllarını kesecek kadara gitmemeli, yapmış ise eğer bu kadın elbise giymeyi, tadında bırakmalıdır..
Toptur.
Maço ve sert bir erkektir.
Criminal minds’ın bir bölümünde bir seri katildi bu kişi. Öldürdüğü kadınların elbiselerini giyip işkence ve cinayeti tekrar yaşamak istiyordu.
Elbise değil de sevgilim olacak kız( kusura bakmayın) cafe de saçıma süslü bir tokasını birden bire takmıştı. Çok utanmıştım. Garsonlar gülüyor falan. Bahanesi de şuydu;
‘ aşkım, ilerde kızımız isterse onun tokasını takmaz mısın?’

iki gün sonra ayrıldım.
(bkz: kız ismet)