1. 1.
  . . . sokaklarda yaşayan başı boş köpeklerin verdiği rahatsızlığı anlatan paylaşımlardır.
  . . arkadaş en organizesi, en eşgüdümlüsü kesinlikle benim evin sokağında ki çetedir.
  1 -4 ... kupune zararsiz keskin sirke
 2. 2.
  gece görünce adımların küçülür ise dahada cesaretlenirler. tek başına karşılaşırsan durum sakat. ama yanında insan ırkından bir kaç kişi varsa durum tersine döner onlar sizden korkar.
  ... redkit34
 3. 3.
  korkak yazar beyanı. geçen gün 2 köpek üzerime koyşuyor ama nasıl havlıyorlar. bende köpekten korkup kaçan birisi değilim aksine yerim o tatlı keratayı. neyse. baktılar ben kaçmıyorum dimdik durdum onlara bakıyorum. tırstılar. 3 metre kala durup uzaktan süzüyorlar. iri yarı olunca da gözleri kesmedi. ben birine el uzattım geldi kokladı. sonra sevmeye başladım. bu haydutlar gitti tatlımı tatlı iki köpek geldi yerine. bir oyunlar bir şaklabanlıklar. neyse uzun lafın kısası adam olana zarar vermezler. tabi kuduz veya kavgaya alıştırılmış değilse.
  1 ... uzay muhtari
 4. 4.
  . . . benim entrim uzundu sözlük yuttu. Yeniden yazmaya üşendim. Yarın gece yazarım. bu namuzsuzlarla aramızda ki mesele artık kişisel. Kan davası da diyebilirsin.
  1 -1 ... kupune zararsiz keskin sirke
 5. 5.
  olay alan savunması, ve köpeklerin birbirlerine olan baskın liderlik güdüsüdür. Hal böyle olunca, bu çetelere yaklaşmamak ve yolunuzu değiştirmek en mantıklı şey olacaktır.
  3 ... mana potu
 6. 6.
  taş atar gibi yap hepsi anında tozolur...

  laf aramızda sokak köpekleri candır.. bayılıyorum onlara..
  1 ... arbutus unedo
 7. 7.
  en kral arkadaşım rıfkıyı -ki kendisi alman kurdudur - gezdirirken bir kaç defa musallat oldular lakin araya girip olayı her defasında tatlıya bağlamayı bildik. sanılanın aksine örgütlü oldukları kadar itidalli canlılardır da korkmayın tehlike addetmezler hele ki yanınızda evcil köpeğiniz yoksa.
  en baskın olan çete reisleri en zeki ve aklı başında olanıdır midyad sefyo dövün emrini veren de, siz benim kesme şekerimin etrafına toplanmış karıncalarsınız diyen de odur. sokak hayvanlarını özellikle sokak köpeklerini sevin etrafınızdaki insanların birçoğundan daha iyiler.
  2 -1 ... fikrimfirarda
 8. 8.
  Saat gecenin 4'ünde alan savunması yapan 8-9 köpeği ayırmak için çıktığımda bile yanımdan bir hışımla geçip beni hiç takmamışlardı.

  Sonra yerden minnacık taş alıp onlara gelmeyecek ama onlara ders olacak şekilde attım, hepsi minnoş minnoş suratıma baktı 1-2 saniye kadar sonra hıırr, hooorr. Hayır yani alt tarafı sizin işediğiniz yere girmiş ne toplanıp dövüyorsunuz çocuğu(çocuk da köpek), 2 gözcüleri var 1 tane de arkadan anca kavga kızıştıran küçük bir köpek, sadece havlıyor piç. * hepsini seviyorum.
  5 -1 ... hamile taklidi yapan panda