1. 1.
  trafikte araç kullanırken yapılan cinliklerdir. biriyle kapışmışsınızdır veya kıl kapmışsınızdır. onu ters köşeye yatırma amaçlıdır. sık olmamakla birlikte bazen başvurduğum eylemler.
  önünüzdeki denyo trafik ışığının tam altına girmiştir. ışığı görmesine imkan yoktur. karşıdan geçen arabalar bitmiştir. kornaya hafif dokunursunuz. denyo yeşil yandığını sanar ve geçer. eğer kavşakta polis varsa daha zevkli olur. siz yeşil yanıp geçerken denyo polise sizi gösterip birşeyler anlatmaya çalışmaktadır. ne demek istediğini anlamaz yolunuza devam edersiniz.
  2 ... aabi
 2. 2.
  şehir içinde boş bir yolda ortalama ve makul bir süratle gitmektesinizdir. fakat arkanızdan gelen hayvan kıçınıza kadar girmiştir. sol ayağınızla hafifçe frene dokunurken sağ ayağınızla gaza yüklenirsiniz. arkadaki frene bastığınızı sanıp frene yüklenirken siz yolunuzu alırsınız.(boş yolda denemedenyapmayın)
  1 ... aabi
 3. 3.
  otoyolda normal hız limitlerinde bir sollama yapıyorsanız, 2 sn. bekleyemeyen tiplere uygulanan güzel bir yöntemdir.

  sollama bitirilip orta şerite gecelir. sabırsız sürücü sizi gecmek için gaza basmaya başlar. o bastıkça sizde basarsınız. sabırsız sürücü sizi sollayamaz ve haliyle dersini almış olur.

  siz kurallara uygun bir sollama yapmaya calışırken sizi cezalandırmaya kalktığı için, haketmiştir.

  bu uygulama için bindiğiniz arabanın süratli birşey olması şart vardır tabiki.*
  ... pilotmont
 4. 4.
  ambulansın açtığı yolda arkasından takip etmek
  ... registerlater