1. 1.
    Çözülemeyen maksattır. Yapan kişiyi seri köz getir tayfasından diye yaftalıyorum ona göre.
    2 ... richard harrow
  2. 2.
    Beyinsiz olduğumu herkes görsün.
    1 ... aytahsingeliyolarsoldansoldan
  3. 3.
    Lavukluktur.
    ... vexillarius
  4. 4.
    Onun arabasi var.
    1 -1 ... chpli laik gavat
  5. 5.
    Arabam var kızlar eklesin. Evlenilecek adamım kızlar eklesin.
    Kızları gezdirebilirim kızlar eklesin.

Amacından başka bir amaç yoktur.
    1 ... oloji
  6. 6.
    Arabam var,
    Ehliyetim var,
    Param var ki yakıt alıyorum,
    Müzik zevkim var.

Pis fakirler.
    *
    6 -1 ... n dakota
  7. 7.
    bak ne kadar gerizekalıyım, ederi 10.000 tl olan araca 150.000 lira verip, bir de içine 7 liralık benzin atıyorum demenin bir yolu.
    2 ... kurtajdansagcikanbebek
  8. 8.
    Mala talep olması için malın alıcılara arz edilmesi gerekir.
    Adamın yada ailesinin mercedes’i, bmw’si, hatta arada bir sokağa çıkarılan maseratti’si olabilir, bu bebeklerle gezerken ufak direksiyon snapi atılır ki potansiyel avların dikkati çekilebilsin, yada benim gibi takılabilirsiniz mümkün olduğunca kendinizin yada ailenizin maddi zenginliğini konu etmezsiniz, instagramda paylaşma gereği duymazsınız, şu da unutulmamalı parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.

Eski okulumda belki babası senede 40 milyon lira kazanan arkadaşım zaman zaman 2008 model passatıyla gezer, çoğu zaman gereksiz masraf etmeyeyim şimdi diyip okul ringlerini kullanır, kıyafetlerini de maksimum lacoste’dan alır, okulun pahalı olmayan yurtkarında kalırdı.

Özellikle güney şehirlerimizde gördüm daire fiyatlarının 1milyon liradan başlayıp 2 milyon- 2.5 milyona çıktığı sitenin arsa sahibin kızına babası vefat edince inşaattan 30a yakın daire düşmüş fakat kadın devlet üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Ayda sadece 90 bin lira kira geliri var, giyimine bakınca normal bi öğretim görevlisi dersiniz.

Bunları niye anlattım ben de bilmiyorum, o paylaşımın amacı pazar oluşturup pazardan en güzel şeftalileri yemektir.
    1 ... just millionaire
  9. 9.
    Zeka sorunu yaşadığını herkese göstermek.
    1 ... ruhsal enfeksiyon
  10. 10.
    Tehlikeli davranış.o sırada araba kullanıyorsun Fakat yaptığın kameraya bakmak.Bence bunları paylaşana ceza kesilmeli.sarhoş gibi sürüyorlar arabayı.
    ... tsukky