1. .
  görsel ve yazılı basın tarafından "bozuk malı kakaladılar" gibilerinden deklare edilen tahrikler neticesinde, rutine binmiş olan metrobüs arızalarının birinde, yolcuların galeyana gelip araç şoförünü dövmesi ve bir nevi suçluyu şoför ilan etmesidir.

  komedisiniz. ulan daha düne kadar arıza yapmış metrobüsü elele vererek itiyordunuz ve vurdurma yöntemiyle çalıştırmaya kalkıyordunuz, her ne kadar başarısız olsanız dahi. ancak bugün kalkıp o gariban şoförü dövmek da ne oluyor sayın keto'lar? bu işin sorumlusu o garibancağız adam değil, ayrıca bu işten rant sağlayanlarla alakası bile yok. sadece maaşlı çalışan.

  business class'lar götünüzü kaldırdı değil mi?

  tek bildiğiniz "durmak yok yola devam". sizi sandık başına alalım. aynı delikanlılığı görebilecek miyiz bakalım?
  3 ... vurursa gol olur
 2. .
  götü ile gök yüzü arasındaki mesafenin çok kısa olan insanların yaptığı eylem. lakin paniğe kapılmayın her 5 yılda bir indirirler o kalkıklığı. *
  ... 60 yasindaki kelebek
 3. .
  suçu olmayan bir insana yapılan haksız linçtir.
  linç edilecek kişi metrobüsü tek şerit yapan kişidir.
  ... carli
 4. .
  (bkz: metrobüs girsin)
  ... raudo
 5. .
  kraldan çok kralcı olmuş ise azgın insan kitlemizin elinden kurtulamadığı ve sonucu dayakla bitmiş olan hadisedir sanırım.
  ... karakuzusu
 6. .
  toplu taşıma araçlarına binen aşağı tabaka insanının yapacağı iştir sadece. o kalabalıkta o ter kokusunda yolculuk etmek insanın sinirlerini bozuyor olsa gerek.
  ... lahmacunun kiymaya doydugu an