1. 1.
    arkadaşlar malumunuz üzere arılar tüm gün çiçek yer, sonra bunu mideye indirirler. sonra da midesinde ne varsa kovanın içine bunu kusarlar. şimdi insanoğlu bu kusmuğu yediği için, midesi bulanmasın diye "onu aslında yemiyor, kesesinde taşıyor, sonra da keseden kovana aktarıyor" derler. la sanki arının dorseli kamyonu var, arka tarafa kamyon yükler gibi malı yüklüyor da kovanda boşaltıyor. bildiğin yiyor işte. kovanda da bunu kusuyor. sonra efendim insanoğlu bu kusmuğun lezzetli olduğunu fark edince yemeye başlıyor.

    benim naçizane önerim, arı kusmuğunu aç karnına yememenizdir. çünkü sonuç olarak mide sıvısı olduğu ve mideniz boş olduğu için mide yanması yapabilir. zaten doktorlar da arı kusmuğunun aç karnına yenmesi durumunda mide yanması yapabileceğini söylüyor. aa ne tuhaf, doktor muyum neyim, bak bildim.

    ha bu bilgi iğrenç bir bilgi olduğundan dolayı eksiyi hak ettiği noktasında mutabıkız, onda sıkıntı yok. eyvallah. ha deve sidiği nasıl içilir diyenlere "olur mu öyle şey canım" demeyi bilirsiniz ama dimi. bence fark yok ama gene de siz bilirsiniz.
    1 ... gok kubbeye kadar yolu var