bugün

Bahçeşehir'de bulunan havuz ve su parkları bulunan eğlence merkezi.Aqua Marine e göre daha güzeldir.

http://www.aquadolphin.com.tr/
içindeki barlarda sadece carlsberg grubu biraları bulunan aqua park.
30 cc : 5 tl
50 cc : 6 tl' dir
Eğer ki tatile gidemiyor ve istanbul'da kalmam gerekiyorsa Aqua Dolphin için ikinci kez düşünmem bile. istanbul'da eğlence merkezi denince akla ilk gelmesi gereken isimlerden biri. Kız arkadaşımı da alıp rahat rahat gidebileceğim, dinlenip eğlenebileceğim, istanbul stresinden uzaklaşabileceğim bir yer. Neredeyse her hafta misafir ettiği ünlülerle de farkını ortaya koyuyor zaten. Havuzu ve Tsunami isimli kaydırağına ise hiç laf yok * ... Her istediğim içecek markasını bulamıyordum ama zamanla o da oturdu.

-Heyy barmen bana bi . . .

Çok eğlenmişiz yahu !... Düğünü de burda mı yapsak ne ?
giriş ücreti hafta içi 25,00 hafta sonu 40,00 lira olan kazık mı kazık, bir o kadar da güzel bir mekandır. hafta sonu gidenler otopark sorunu yaşayabilirler. o yüzden katlanabilir otomobille gitmeleri tavsiye olunur. olmadı, aracı yıkatmak için otopark görevlisine makbuz karşılığı teslim edin; havuz, kızlar, güneş ve alkolün tadını çıkardıktan sonra sorunsuz teslim alın. (bkz: akıl akıl gel sikime takıl)
halı sahası iyidir efendim. Soyunma odası havuza girenlerle aynı yerde, ortamda.

(bkz: o havuza girilir mi olum)
(bkz: itü makina)
turkiye' nin en iyi havuzu ve eglence araclarinin ( kaydiraklar, sabun futbolu, dalgali havuz vs.) bulundugu zevk alincak en iyi yerlerden biri. yazin gelmesi ve universitenin bitmesiyle kendimi en yakin zamanda orada bulabilirim.
istanbul'un en büyük aqua parkı ancak size buranın gerçekleriyle ilgili bazı şeyler anlatmak isterim. hani gitmeyen varsa veya gitmeyi düşünen burayla ilgili bilgi sahibi olsun.

öncelikle arkadaşlar havanın güzel olduğu cumartesi-pazar günleri inanılmaz kalabalık oluyor. haa illa ki hafta sonu gidebiliyorsanız cumartesi gününü tercih edin. en azından cumartesi çalışanlar gelemediği için doluluk oranı biraz daha az oluyor.

ikinci olarak, arkadaşlar bu dolphin tam bir abazan yuvası denebilir. yapacak bir şey yok eğer havuz istiyorsanız katlanacaksınız. yalnız şöyle bir durum var. yanınızda kız arkadaşınızla geldiyseniz aile havuzuna geçmenizi tavsiye ederim. etrafınız bildiğiniz köpekbalıklarıyla çevrili olacaktır. hatta dj bazen köpük partisi için herkesi çağırdığında gerçekte olan abazan potansiyelini işte o zaman bir arada görebilirsiniz.

diğer bir husus arkadaşlar dolphin'de hafta sonu kimse yüzme planları yapmasın çünkü yüzme alanınız sadece 2 kulaç boyudur. yani üçüncü kulacı atmadan önünüze birinin çıkacağının yüzde yüz garantisini verebilirim.

kötü bir tarafı da bilenin de bilmeyenin de havuza girmesi. tabi böyle girmesinler demiyorum. sonuçta onlarda insan, para vermişler girsinler ama şunu bilin ki bu insanlar, sizleri ve çevresindekileri rahatsız edecek şekilde havuzda hareket ediyorlar. bu insanların kendini bilen insanlar olmadığı açık, yoksa başkalarını rahatsız edecek şekilde girmezler.

en ama en kötü tarafı da afedersiniz ama barzoların çok oluşu. hani ayrımcılık da yapmak istemiyorum ama bu insanların hepsi mi böyle olur arkadaş. güneşlenirsin gider önünde saçma sapan havuza atlar ki havuza atlamanın da yasak olduğu halde. yüzersin gider önünden saçma sapan çırpınarak geçer. yorulduğu an tanımasa bile ayağı yere değmediği için sana tutunur. bir de hayrola diyince pişkin pişkin gülerler. bu insanlarda tek tatil gününü zehir etmek için yeterdir. bana kalırsa dolphin biraz daha seçici olmak zorunda.
Köpük partisinde kızların ettigi dansları halen unutamadıgım efsanevi havuz gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum gidin arkadaşlar durmayın on numara ortamı var yemin ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=-qq90JL9f3I

10 erkek geliyorsa 250 tane kız geliyor bu havuza on numara kızların ugradıgı işlek bir mekan

Köpük partisi kızların kalça salladıgı video: https://www.youtube.com/watch?v=fGlaVHA9g9o

paranız varsa yarın gidin arkadaş kaçırmayın ortamlar dehşet.
Gençliğimizin haşin zamanlarının uğrak mekanı. Allah da benim belamı versin hangi kafayla gitmişim öyle yerlere aq. Zaman insanı çok değiştiriyor arkadaşlar.
suriye'lilerin buluşma noktası olmuş denilen su parkı. doğruluk payı var mıdır acaba ?
Hayatımda 1kez gittim ve nefret ettiğim yerdir.

Suriyeliler ve kekoların cirit attığı bir mekan. Fazlasıyla iğrenç biryer.
ganyan bayilerini aratmayan kalabalıktır. insanlar geceden sıraya giriyorlar içeri girebilmek için.
http://i.takvim.com.tr/20...724010679.jpg?65756126143