1. .
  okuyarak,araştırarak öğrenmek istemeyenler için national geographic imzalı evrim anlatısı. başlangıç seviyesindekilere tavsiye edilir.

  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=KdGFCKQo7jY+)
  1 ... norbury
 2. .
  (bkz: aptallar için hakaret kitabı)
  -1 ... damdaki deli
 3. .
  anlamayan dangalaklar için eğitim çalışmalarımız devam ediyor. işte bu da kısaca evrim teorisini anlatan bir yazı.

  (bkz: http://www.sendika.org/yazi.php?yazi_no=28551)
  2 ... norbury
 4. .
  hakaretle bir yere varılamayacağını düşündüğüm sözdür. inanmayan veya bilmeyen adam aa evet cidden ben aptalım o zaman bu benim için diyip mi izleyecek bunu. bilimsel bir gerçekliği böyle bir şekilde sunmak acı açıkçası.
  1 ... nimio
 5. .
  aptal ve dangalak gibi hakaretlere gerek olmayan durumdur. bence insanlar hem hz.adem'den hem hayvandan geldiler. onurlu türk soyu hz.adem 'den gelmiştir büyük bir ihtimal. eğer herkes hayvandan geldiyse asil türk soyu, dediklerine göre şerefsiz, utanmaz, hassiyetsiz bir hayvan olan maymundan değilde kurttan gelmiş olabilir. zatenbozkurt destanıda bize bunu bildiriyor.
  -1 ... sumucak
 6. .
  ağzından küfürü eksik etmeyen evrimci. evrim teorisine karşı çıkan kişiler bir kaç ana başlıkta toplanır.

  1. gerçekten bu teoriyi okumuş araştırmıştır. yüksek bilgi sahibidir. ancak karşıdır bu olağan bir durumdur. bu kişiler bildiği halde karşıdır. düşünce sistemine uymuyordur.

  2. bilim adamıdır. karşı olmasının bilimsel dayanakları vardır.

  3. bilmiyordur o yüzden karşıdır.

  4. sizin gibi ağzından küfürü eksik etmeyen evrimci bozmaları yüzünden; "ulan evrime inananlar demekki böyle, sokarım evrimine" diyerek öğrenmek istemiyordur ve sizin yüzünüzden sikine sallamıyordur.

  inandığın bir şeye birilerini inandırmanın yolu asla ama asla küfürden geçmnez ey bilim inananı. bilimsel dayanaklar bulacaksın ve karşı tarafın tezini iddaiarını çürüteceksin. yok küfür edersen o maymun kadar bile değerin yoktur ve asla olmayacaktır.
  1 -1 ... beerrrdush
 7. .
  https://video.uludagsozluk.com/v/aptallar-için-evrim-teorisi-13265/

  ... turbulans 87